Bibby Distribution Ltd.

Scunthorpe

Opinie o Bibby Distribution Ltd.

hotel alfa

typowy oboz pracy,praca w akordzie,chociaz placa stawke godzinowa,beznadziejna atmosfera,dyskriminacja,nie polecam

Słowa kojarzące się z tą firmą to (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): wyczerpująca, stresująca Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... średnia Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... atmosfera słaba, ludzie fajni (niektórzy) Od jakiej stawki można negocjować pensję? nie negocjujesz Najbardziej w tej firmie podobało mi się: ... długa przerwa. Najbardziej w tej firmie nie podobało mi się w: ... przełożeni.

Zostaw opinię o Bibby Distribution Ltd. - Scunthorpe

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bibby Distribution Ltd.