NORDSPED SP. Z O.O., SP.K. O/GDYNIA

- -

Opinie o NORDSPED SP. Z O.O., SP.K. O/GDYNIA

Obietnice które zostały złożone na początku pracy nie miały nic wspólnego z rzeczywistością. Zarobki marne jak na to, że telefon dzwoni w czasie wolnym oraz weekendy. Premie wypłacane z dwu lub trzy miesięcznym opóźnieniem a w przypadku złożenia wypowiedzenia wszystkie niewypłacone premie zostają anulowane. Kierownicy w obawie przed naciskami z góry wprowadzają chorą rywalizacje miedzy pracownikami, przez co atmosfera w oddziale staje się nie do wytrzymania!! Osobie która samodzielnie się utrzymuje wypłata podstawowa nie wystarcza na opłaty oraz wydatki na życie. Jedyna podwyżka, która miała miejsce podczas stosunku pracy wynosiła wypłakane 100 zł. Jedyny plus to możliwość pracy dla osób bez doświadczenia, jednak w obliczu tego, że człowiek czuje się jakby pracował w call center nie jest to zbyt pocieszająca perspektywa. Nie polecam pracy w tej firmie.

pati

Śmieszna firma, zarobki nędzne. Dzwoniące telefony cały dzień - nie warto za taką kasę.

Załamany

Bardzo kiepska firma, płaca żadna w porównaniu do zakresu obowiązków. Widać od razu, że to firma krzak, do tego brak parkingu na Morskiej w Gdynii bo to zwykłe mieszkanie. ( usunięte przez administratora ) póki możecie...

Na jakim stanowisku w firmie NORDSPED SP. Z O.O., SP.K. O/GDYNIA pracowałeś? Podziel się z innymi swoimi doświadczeniami na naszym forum.

Zostaw opinię o NORDSPED SP. Z O.O., SP.K. O/GDYNIA - - -

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NORDSPED SP. Z O.O., SP.K. O/GDYNIA