apart=inwest ap

Suchy Las

Opinie o apart=inwest ap

Ja nie będę się rozpisywać , napiszę tyle, że byłam pracownikiem tej firmy kilka lat.Skończyło się tym , ze dostałam pięknie napisane wypowiedzenie....ponieważ za dużo czasu spędzam w szpitalu z chorym na raka dzieckiem , w skutek czego moja praca jest nieopłacalna dla firmy. Dodam , ze dziecko ma zaledwie 4 lata i chore jest na nowotwór złośliwy... Także tak pięknie reklamująca się firma w tv i służąca pomocą i sponsoringiem dla filmów... mająca twarz firmy A[usunięte przez moderatora]. powiedziała NIE DLA MATKI DZIECKA CHOREGO NA RAKA. Za współprace dziękuje serdecznie . Pozdrawiam obecnych i przyszłych pracowników i ostrzegam tylko matki z dziećmi , że nie jest to firma prorodzinna:) Pozdrawiam serdecznie:)

Zostaw opinię o apart=inwest ap - Suchy Las

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie apart=inwest ap