De Art - Alno

Puławy

Opinie o De Art - Alno

czesław
użytkownik zarejestrowany

portal w całości sfinansowany przez dotacje unijne ... kompletna porażka ... sam program zarządzający rysowaniem i zamawianiem - to nieudolna próba naśladownictwa znanego i sprawdzonego narzędzia o nazwie CARAT ... tylko że tym razem ktoś komuś ... dotacja poszła ... dużo szumu ... i NIC NIE DZIAŁA ... a sam pomysł na zarządzanie pomysłem - to UTOPIA, przy okazji próba naciągania klientów i potencjalnych pracowników, którym się obiecuje gruszki na wierzbie ... a sam Pan WŁAŚCICIEL - jeszcze kilka lat temu zakładając FIRMĘ - nie odróżniał pojęcia NETTO i BRUTTO

Zostaw opinię o De Art - Alno - Puławy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie De Art - Alno