HOUSE

Kraków

Opinie o HOUSE

miki

34r, bo temat jest o House czyli sklepie odzieżowym sieci LPP, pomyliłes firmy. Tu ludzie mało pisza, bo sa inne tematy o tej sieci. Co do pracy w samym housie, to dobre dla studentów. zazwyczaj umowa zlecenie i około 10zł/h.

g

traktowanie z góry, [usunięte przez moderatora]

noma

eraz to już nie Artman a LPP. Mnie do pracy przyjmował jeszcze Artman. Na początek 1300 zł i wszystko miało być tak pięknie i cudownie, przecież to taka super firma, no ale powoli sie okazało że tak nie jest. Co do grupy projektantów super ludzie ale reszta pozostawia wiele do życzenia. Praca po godzinach (bardzo dużo jak na 1300),premia śmiech na sali, awans zapomnijcie no chyba że pracujecie 24 na dobe. Niestety ja nie mam miłych doświadczeń z tą firmą i nie polecam , ale to tylko moje zdanie!

Zostaw opinię o HOUSE - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HOUSE