PPHU Ekocentr

Skierniewice

Opinie o PPHU Ekocentr

Iwona

A jak obecnie wygląda praca w PPHU Ekocentr? Chętnie dowiemy się więcej od jej pracowników. Na jakie warunki zatrudnienia można liczyć? Czy zaszły jakieś pozytywne dla pracowników zmiany? Dodatkowe informacje będą ważne dla osób, które zastanawiają się nad aplikacją do firmy.

hnmc

pewnie są dobre, skoro aktualnie nikogo nie szukają . Mnie interesuje stanowisko przedstawiciela handlowego, gdyby znowu pojawiła się oferta to wrzuccie inforamcje na forum. bede bardzo wdzięczna :))

Zuzia

Odradzam pracę w firmie Ekocentr, szefostwo nie liczy się wogóle z pracownikami, wypłata bardzo mała, dużo stresu

luna

wszyscy,którzy chcielibyście pracować w firmie Ekocentr w Skierniewicach szczerze wam odradzam , niczego się tu nie dorobicie oprócz nerwicy,szef jest bardzo niesprawiedliwy w ocenie pracowników, zarobki nędzne, wymagania ogromne, a pupilem szefa jest facet który 70% dnia pracy spędza w domu z dzieciakiem , a udaje że siedzi na budowie u klienta

Zostaw opinię o PPHU Ekocentr - Skierniewice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPHU Ekocentr