Żłobek ,,Hippek"
counter
3 4 6 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 97 dni.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego zespołu w Żłobek ,,Hippek"?

Daria Nowy wpis

Akurat to forum służy pracownikom żeby mogli zostawić swoją opinię o pracy !!

Ola Nowy wpis
 Rekomendacja

Nie polecam Pani dyrektor nastawiona na kasę nie na dobro dzieci.Rozmowa z panią Marta to jak rozmowa z kimś kto próbuje Cię zakrzyczeć w myśl zasady najlepsza obrona jest atak.Dzieci przyjmowane z chorobami.Po dłuższej nieobecności kiedy zaprowadziłam dziecko po chorobie pani przedszkolaka oznajmiła mi że dziś mama zostawiła dziecko z angina.Siedzac I czekając na rozmowę w poczekalni uslyszalam dzieciaczki idziemy na obiadek nie minęło 5 minut dobrze dzieci kończymy myjemy rączki. TERAZ wiem dlaczego jedzenie przenoszone przeze mnie było nie tkniete przez dziecko....duzo nie przychylnych opinii od innych rodziców spowodowalo nasza rezygnację.Jestem mama 15 latka i wielokrotnie rozmawiałam z różnymi nauczycielami ale z taka postawa osoby dyrektora czyli hamstwo I arogancja nie spotkałam się.Nie polecam -1

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 299 dni.

Wiecie czy w Żłobek ,,Hippek" szukają chętnych na staż?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

no comments

tu ocenia się pracodawców nie pracowników! czasami czytanie ze zrozumieniem pozostawia wiele do życzenia....proponuje powrót do podstawówki, tam chyba uczyli czytać!

Tak1Nie
anonimus

Witam, czy którychś z rodziców może ocenić pracę pani Joanny? Jakie zdanie mają o niej Państwa dzieci?

Tak18Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Żłobek ,,Hippek" - Oleśnica

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Żłobek ,,Hippek"