ERBUD BELGIA

Toruń

Opinie o ERBUD BELGIA

W firmie jako całość nie jest źle.Wypłaty na czas i chyba tylko tyle.Nie ma zaliczek co już jest utrudnieniem itd. itp.Kto chce jechać do pracy w Belgi to tylko niech się strzeże ,aby nie dostać się do kierownika (usunięte przez administratora)U niego zarabia się porównując inne budowy najmniej.Potrafi czynić cuda na swoją korzyść.Najlepszy kierownik to (usunięte przez administratora).Dba o ludzi i robota idzie bo ludzie mają motywację do pracy.Jest uczciwy i nie patrzy tylko na siebie i nie okrada z godzin.Na temat kierownika (usunięte przez administratora).i jego nieuczciwego postępowania można by książkę napisać.Pracowałem to wiem.

Zostaw opinię o ERBUD BELGIA - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ERBUD BELGIA