Salon Fryzjerski Callas

Wrocław

Opinie o Salon Fryzjerski Callas

Podobnie jak wiele innych osób jestem BARDZO zadowolona z usług w tym salonie, a szczególnie chciałabym pochwalić p. Tomka. Idąc do fryzjera chciałam coś zmienić sama nie wiedziałam co po prostu liczyłam na profesjonalną poradę, którą właśnie tutaj uzyskałam. P. Tomek przedstawił mi dwie propozycję co takiego moglibyśmy zmienić. Zgodziłam się na jego pomysł, a teraz jestem zachwycona efektem jego pracy. Cena jaką usłyszałam w porównaniu z jego pracą nie była wygórowana. Dodatkowo należy dodać że w salonie panuje naprawdę miła atmosfera. Gorąco polecam

Zostaw opinię o Salon Fryzjerski Callas - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Salon Fryzjerski Callas