Logisoft Szymon Sawicki

Łódź

Opinie o Logisoft Szymon Sawicki

OBecny

niestety jestem klientem tego providera, posiadam sklep internetowy opartyu o system logisoft. System jest bardzo dobry ale obsluga tragiczna. Kilka lat temu bylo profesjonalnie. Niestety od jakichs dwoch lat nastapilo zalamanie obslugi w postaci braku kontaktu, nie odpisywania na emaile, nie odbierania telefonow, nawet po tym jak czlowiek sie dodzowni to i tak po ustaleniu co jest do zrobienia praca nie jest wykonana. Wkurzajace jest wieczne dopominanie się o zrobienie czegokolwiek. Niestety nie ma mozliwosci ingerencji przez innego programiste bo to system zamkniety. Licze na poprawe obslugi.

Nie polecam tego pracodawcy. Praca na umowę śmieciowa, nie miła atmosfera, brak profesjonalnego biura, ciągle uwagi do wykonywanej pracy i telefonów do klientow ze strony szefa, brak możliwości rozwoju, trzeba samemu dopominac się o wypłatę ! brak szacunku do pracowników i słychać krzyki z za sciany gdzie pracuje szef ze swoim kolegą. ..

Czy jesteś zadowolony z wynagrodzenia w firmie Logisoft Szymon Sawicki? Czekamy na Twój komentarz.

Zostaw opinię o Logisoft Szymon Sawicki - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Logisoft Szymon Sawicki