IDL Logistics Polska

Będzin

Opinie o IDL Logistics Polska

faks

ojjj z tymi ciepłymi posiłkami to bym nie szalał :) w wielu firmach to norma, ale ja bym tego nie wymagał od pracodawcy

MagazynierBedzin

Lipa

cxzczcxz

Nie tylko Będzin. Piotrków Trybunalski to samo. Nadgodziny w koło . jedna wielka masakra. Praca tylko w ostateczności tam. Pracujesz w temperaturze poniżej 8 stopni i ciepłe posiłki Ci nie przysługują.

KOLOO

NIESTETY PRAWDA MASAKRA

Athadu

Niestety na każdym dziale wyścig szczurów,zwłaszcza na dziale cross.Układy,wyścig za paletami,obłęd w oczach niektórych nawet po 2 miesiącach pracy.Praca tam niszczy zdrowie i psychikę.Zarobki od 1300 zł,nadgodziny mile widziane codziennie ile możesz,z dni wolnych wypłacane w okresie rozliczeniowym 3 miesięcznym.Zachorujesz np..przez pracę,kontuzja czy coś,tracisz wypracowaną premię z tygodnia zaczęcia choroby.Praktycznie brak urlopu na żądanie,im więcej nadgodzin tym większe przekręty,Trochę chamstwa,straszenia,coś dla młodych silnych i głupich,dla ludzi bezrobotnych bez prawa do zasiłku i zobowiązań.Przepracujesz prawdopodobnie rok,lub wcześniej będziesz coś szukał.Chcesz mieć więcej to:włącz turbo i echolokację na duże palety,podlizuj się komu wlezie,zrób co najmniej 40 nadgodzin lub lepiej i trochę premii,a może weźmiesz 2 tysiące jak nie znajdą Twojego błędu,nie zachorujesz lub nie odliczą sobie za straty.Ogólnie nie polecam,chyba że w ostateczności jako 1-szą pracę lub jak ktoś nie ma innego wyjścia.

Zostaw opinię o IDL Logistics Polska - Będzin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IDL Logistics Polska