Opinie o Cementownia Chełm S.A. w Chełm

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Cementownia Chełm S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Cementownia Chełm S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cementownia Chełm S.A. w Chełm

Ile jest zmian w Cementownia Chełm S.A. Cemex Polska?

Antoni
@Bożena

7-15 to pracują tylko w biurze na produkcji laboratorium zmiany i jak ci wypada grafik tak idziesz także niedziele i swieta. Kasa w spółce taka sobie trochę więcej niż najnizsz krajowa plus dodatek za pracę nocna to szału nie ma

Chciałabym poznać konkretniejsze dane odnosnie zarobków przy produkcji. Widziałam tu informację , że jest trochę więcej niż najniższa krajowa, ale jakie to stawki to nie mam pojęcia. Ciekawi mnie też czy nadal jest system 4-brygadowy? Warto tu się zatrudniac?

Aasa Nowy wpis

Zarobki Panie niższe niż w Biedronce także szału nie ma, jest coraz gorzej a robisz za 3 4 i kierownicy wymagają (usunięte przez administratora)Bo oni mają System dalej 4 brygadowy za nocki masz 200 zł premie też są, ale ogólnie to porażka Nie polecam lepiej iść do biedry bo lepiej będzie Ogólnie Warszawa zgarnia wszystka a ty pracujesz jak (usunięte przez administratora)nic nie doceniają pracownik

@Aasa

Mozna aplikować na operatora. Nie wiem czy dobrze się doczytałam, że w święta się pracuje. Wszystkie? Nie robią postojów? Jeżeli pracujecie w święta To ile dają za taki dzień świąteczny dodatkowo do wypłaty? Zdarzają się w ogóle jakieś postoje w trakcie roku czy firma wytapia bez przerw?

Ewa Nowy wpis

Czy w Cemex Chełm zatrudniają na produkcję kobiety czy tylko mężczyzn ? Jeśli zatrudniają kobiety to co one robią i czy muszą mieć np. kurs wózków widłowych żeby zostać zatrudnione ?

Jakie wartości są cenione w Cementownia Chełm S.A.?

Ile jest zmian w Cementownia Chełm S.A. Cemex Polska?

Benio

3 zmiany system 4 brygadowy

Bożena
@Benio

ojej to dużo. czy kobiety też tak pracują? ja bym chciała do 15. Czy są działy które pracują w godzinach 7-15? albo przynajmniej w stałych godzinach?

Antoni
@Bożena

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Cementownia Chełm S.A.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Chełm
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.
mała

witam, jak z zarobkami na stanowisku pracownik produkcji?

Halina

Widzę, że o bogatym pakiecie benefitów, który przysługuje pracownikom, stażysta może zapomnieć :3 A jak jest ze "stażowym"? Szukają teraz stażysty-laboranta betonu do Łodzi. Czytałam tutaj, że laboratoria pracują w godzinach "biurowych", to okej, ale ważne jest aby jak najwięcej się nauczyć przy jednoczesnej możliwości utrzymania się. Więc muszę zapytać Was o zarobki praktykanta.

Beton cieszyn

Czy w cemex chełm polska sa skęci sie cement

Iwona

hej, napiszcie mi prosze jak tu w Chełmnie staże są przeprowadzane. stronę przeglądam i są oferty, wstępnie chcę się dowiedzieć co i jak. jak wdrożenie, co z traktowaniem i czego ostatecznie można się nauczyć?

Joyn

Jakie są spółki które podlegają do Chełmskiej cementowni ?

Halina

Moim zdaniem to mogło być stanowisko typu handlowiec, a język potrzebny, żeby dogadać się z odbiorcami. Czyli to rzadkość chyba będzie? Bo nie wierzę, że produkcja musi znać języki.

Zuzanna

Na każde stanowisko ten angielski jest wymagany? O jakim poziomie mówimy - byle się dogadać w podstawowych kwestiach czy jednak bardziej zaawansowanego poziomu?

elektryk

byłem elektrykiem w przemiałowni cemex w Gdyni mam na imię Darek proszę was elektrycy nie nie pracujcie tam bo jest tam pan K który jest chory lubi się bawić w lobing ja się postawiłem i mnie pan z wąsem (usunięte przez administratora) spotkamy się w pipie . Panie K zrobie wszystko aby pan nie zagrażał moim kolegom. pozdr DAREK R ZGDYNII

Byłem na rozmowie rekrutacyjnej. Rekruter który prowadził rozmowę wymagał angielskiego który znam, a kierownik który siedział obok nie powiedział słowa po angielsku. To tyle. Reszta jest jasna.

sabina

mam pytanie czy miał kyos praktyki w cemex w chełmie?

Zostaw merytoryczną opinię o Cementownia Chełm S.A. - Chełm

• Jak się pracuje w Cementownia Chełm S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Cementownia Chełm S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Cementownia Chełm S.A.
2.8/5 Na podstawie 29 ocen.
  • Fabryczna 6
    22-100 Chełm