Infotel

Kkkk

Mógłby ktoś napisać szczegółowe opinie odnosnie pracy w tej firmie, Pozdrawiam

@Kkkk 2 tygodnie temu
Mógłby ktoś napisać szczegółowe opinie odnosnie pracy w tej firmie, Pozdrawiam

jakie chcesz szczegóły wiedziec?

moe
użytkownik zarejestrowany

ja również nie wierzę w takie działania w takiej formie. a ciekawe tez czy nadal stazystów do marketingu poszukują i za ile

jakub

witam chcialbym przytoczyc ze firma stosuje dziwne naciaganie klientow w stylu "informuje ze mam obowiazek... " "juz panu wysyłam" bez zadnej odpowiedzi ze strony klienta radze uwazac na ich konsultantow

ania

Serdecznie nie polecam. Po złożeniu wypowiedzenia na umowę zlecenie zostałam zaszantażowana, żeby przepracować jeszcze 2 tygodnie. Nie chciałam robić sobie problemów, a jak się później dowiedziałam od znajomego prawnika - było to zupełnie bezpodstawne. Dodatkowo żeby dostać ostatnie wypowiedzenie musiałam się kilka razy upominać oraz końcowo co poskutkowało postraszyć inspekcją pracy. Warunki pracy jak na IT żenujące, atmosfera w pracy też drętwa.

Artur

Strasznie duża rotacja jak na firmę w której pracuje 10 osób :-) Wysyłanie pracowników pociągiem nocnym na prezentację na drugi koniec Polski to trochę jaja :-)

Dziunia

Najgorszy staż jaki mogl byc :o Szefostwo samo nie wie czego chce, a na pewno wie czego nie chce - dobrze placic i w terminie. Na ich usprawiedliwienie napisze, iz wynika to z glupoty i zapominalstwa, a nie z checi meczenia pracownikow

Zostaw opinię o Infotel - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Infotel