staflain ofc

Merthyr tydfil

Opinie o staflain ofc

ludzie co wy wogole za glupoty opowiadacie pracowalam w staflajnie prawie rok czasu i podobalo mi sie zarobki tez byly normalne, jezeli komus sie nie chce pracowac albo odmowi dla wajzera owertajma to wiadomo ze on pozniej tez nie bedzie was chcial sluchac.... kiedy o co bym nie poprosila wajzera to on mi szedl na reke wkurzalo mnie tylko to ze jak wchodzilo sie do biura do (usuniete przez moderatora) o cos zapytac to on mial to gdzies i mowil pozniej zobacze albo pozniej zrobie i wkolko przyjdz pozniej i przyjdz pozniej nie zwracal uwagi ze sie go o cos prosi!!!! Denerwujace bylo to ze jak z kims rozmawial to nie patrzyl na ta osobe zaluje tylko ze nie wrocilam tam przez problemy w polsce!!!! pozdrawiam super wajzerow:):):)

Zostaw opinię o staflain ofc - Merthyr tydfil

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie staflain ofc