solltech sp z o.o.

Kostrzyn

Opinie o solltech sp z o.o.

kabel

@henio, ja bym to dzielił przez 10. Solltech zbiera przeróżne opinie.

by,ly pracownik

Nie polecam , .(usunięte przez moderatora) zero pojęcia o organizacji pracy,szefostwo obstawiło się koleżkami i donosicielami. Często przeciąganie z wypłatą wynagrodzenia, a Marcinek faktycznie siedzi cały czas pod spódnicą . Po prostu jedna wielka fikcja.

były

Nigdy nie spotkałem tak ZAWISTNYCH ludzi jak w tej firmie. Jeden wielki SYF! UL PLOTEK! Ludzie zajmijcie się pracą!! Współczuje wszystkim, którzy mają złe doświadczenia związane z tą firmą.

drugi byly pracownik

najgorsza firma w jakiej moglem pracowac, trzech szefow juz nie ma, zostalo dwoch. pierwszego zona zarzadza sama firma i wprowadza rezim, a drugi romansuje sobie non stop z ksiegowa a sam nic nie wie o prowadzeniu firmy, o szacunku do pracownikow takze. beznadzieja, pracowalem tam kilka misiecy i ciesze sie ze zrezygnowalem. brak warunkow, dotrzymywania terminow wyplat i problemy z ksiegowa, ktora zamiast pracowac woli sobie 'szefa' wokol palca owijac. patologia

były pracownik

Nie polecam!! Pracowałem tam kilka miesięcy jako pracownik biurowy i nie chce mieć już z tą firmą nic wspólnego. Inne warunki obiecują jak zatrudniają a jak przychodzi do wypłaty to premii (na umowę zlecenie) nie widzisz albo masz wypłacaną \\\\\\\\\\\\\\\"pod biurkiem\\\\\\\\\\\\\\\" Ogólnie w firmie brak organizacji- niestety tak to jest jak jest 3 szefów i każdy wprowadza swoje rządy. jednym słowem jeśli chcesz zmarnować czas i zepsuć sobie nerwy to złóż tam CV- może zatrudnią cię na kilka miesięcy jak będzie natłok pracy i Ci podziękują.

Zostaw opinię o solltech sp z o.o. - Kostrzyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie solltech sp z o.o.