Gall-Icm M.Majcher R.Głośny Spółka jawna

Jawor

Opinie o Gall-Icm M.Majcher R.Głośny Spółka jawna

'''''

(usunięte przez administratora) beztalencia w krawatach. Jeden mały (usunięte przez administratora) co nic nie wie, a tylko rozbija się służbowym autem. Pytanie klienta, a on po katalogu szuka, hahaha. A jak klient chce jazdę próbną...to ...lepiej nie pisać. Jeszcze gorzej na serwisie. Dolewają stary olej, mówiuą, że wymienili filtr, a został założony stary...Pan ze sklepu, jak tam za karę pracował...

Zostaw opinię o Gall-Icm M.Majcher R.Głośny Spółka jawna - Jawor

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gall-Icm M.Majcher R.Głośny Spółka jawna