Grupa Żywiec S.A.

Kraków

Opinie o Grupa Żywiec S.A.

Klak

Wyszkolony, pewnie, ze warto, ale co poradzic gdy komuś sie nie chce..

wyszkolonybyzwyciężać...PP

A Ja powiem Wam że warto spróbować pracy i trzeba powalczyć i wykazać się żeby Ją dostać! Nie powiem że jest łatwo ale o tym dowiesz się na początku po prostu trzeba pracować i dawać z siebie... a będą efekty. Przepracowałem prawie sześć lat i przeżyłem dużą zmianę handlowców, kierowników i wszystkiego. Przygotuj się dobrze do rozmowy i jeżeli masz doświadczenie na stanowisku ph jest szansa jeżeli wyeliminujesz rywali ;) W GŻ jest jak w rodzinie jeżeli wytrzymasz i będziesz robił swoje głos Ci z głowy nie spadnie. Kasa jest ok!

Tango

Zgadzam się w 100% z tym co napisał mój przedmówca. Lepiej się nie da opisać tego co tam się dzieje! Wszyscy się panicznie boją zwolnień bo zastraszani są na odprawach porannych, karanie poprzez odbieranie samochodów na weekend to standard pracy! Nie wspomnę o zarobkach..... jeżeli komuś wystarczy 2000zł to firma czeka z otwartymi ramionami :) [usunięte przez moderatora]!!! a nie firma!

Ciekawy

A może ktoś się tutaj wypowiedzieć,kto pracuje bądź pracował jak wygląda tam praca na magazynie zwłaszcza jako operator wózka widłowego ale nie tylko.Praca po 8 godzin?soboty ,niedziele wolne ?,jakie zarobki? Słyszałem,że nawet deputat w postaci piwa co miesiąc się tam dostaje ?..... itd. itp.

blebleblw

Wszystko to co ludzie piszą na forum o pracy w Żywcu to w 100% prawda. Gdy dowiedziałem się, że zostałem przyjęty do pracy myślałem, że chwyciłem Pana Boga za nogi, taka super firma i w ogóle. Potem poczytałem na forum opinie i trochę mina mi zbladła, ale pomyślałem, że to stek bzdur. Po około miesiącu pracy byłem już innego zdania. Przedstawiciel w firmie Żywiec (teraz to już jest jedna firma, powstała z połączenia Żywiec Trade i Grupy Żywiec) to najgorszy śmieć, którego trzeba gnoić na każdym kroku. Co miesiąc nowe, chore plany + non stop kontrole, bywa, że kontroler jeździ za przedstawicielem i sprawdza, czy ten plakaty powiesił i czy ułożył ładnie piwo w lodówce! Spotkania organizowane są najczęściej po pracy w godzinach ok. 17 i trwają nawet do 19.30 więc bywa, że czas pracy to 12 h !!! Ostatnio modne było karanie przedstawicieli zabieraniem im samochodów na weekendy. Na szczęście już nie pracuję w tym dziadostwie i każdemu zanim zacznie tam pracę polecam poważnie się zastanowić. Swoją drogą często zdarza się że wypowiedzenie dostaje nagle kilka osób bez podania przyczyny z natychmiastowym skutkiem. [usunięte przez moderatora] firma i tyle. A zarobki ? Przedstawiciel ds. detalu ma podstawę 1200 netto + premie, wychodzi ok. 2000 PLN mc. W hurcie płacą lepiej, ale tam jest jeszcze gorzej, by niedługo cały hurt pójdzie w [usunięte przez moderatora] gdyż firma chce za wszelką cenę obsługiwać wszystko przez swoją dystrybucję zabijając w ten sposób hurtownie które latami handlują ich piwem. Na koniec warto dodać o wojnie właśnie miedzy przedstawicielami detalu i hurtu i zabieraniu na chama sklepów. Bywa, że dany sklep jest co miesiąc obslugiwany przez innych przedstawicieli, bo nie moga sie dogadac, czy to sklep detalu czy hurtu. Poziom zerowy pod każdym względem! Radzę omijać z daleka.

Zostaw opinię o Grupa Żywiec S.A. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grupa Żywiec S.A.