M.A.C.

Opinie o M.A.C.

Zofia

Nie polecam pracy w Alshaya, same problemy, zero stabilizacji i mozliwosci rozwoju. Źle zarządzana firma od szpiku kości. Wszystko chyba musieliby zmienić żeby odzyskać szacunek.. ------------------------------------ JESLI CHODZI I MACa i TA KIEROWNICZKE, TO MOZE CHODZI I SALON W GALERII MOKOTOW? hhehe niezbyt zachęcają wyglądem panie "makijażystki, wizażystki, stylistki" pracujące tam..na szczęście wchodząc tam mam uczucie, że raczej nie chcą mnie obsługiwać i uciekają po kątach, może to dlatego, że mój makijaż w porównaniu do tego co one "noszą na twarzy" jest boski a ich "arcydzieło" to jeden WIELKI KAPISZON? ...

Zostaw opinię o M.A.C. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie M.A.C.