szkoła argonaut

Opinie o szkoła argonaut

Naprawdę , coraz bardziej przestaje wierzyć w dobrych i rozsądnych ludzi. Jak można przez prawie rok przychodzić do szkoły uśmiechać się wychwalać szkołę, uczestniczyć w spotkaniach rodzinnych,a potem opluwać wszystkich i wszystko. Niech pani się lepiej zastanowi co pani wypisuje pani (usunięte przez administratora)jak pani woli.Wszyscy i tak wiemy kim pani jest.Sama pani widzi że żaden rodzic nie płacze z powodu pani odejścia, dziecka tylko szkoda bo fajny i rozsądny chłopiec w przeciwieństwie do matki. Nie wróżymy pani pomyślnej przyszłości w nowej szkole widząc po tym jak często zmienia pani szkoły dziecku.

Zostaw opinię o szkoła argonaut - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie szkoła argonaut