bhpprofesjonalnie

Ostrów Mazowiecka

Opinie o bhpprofesjonalnie

Hyzio

szkolenia sciongniente z internetu,na proste pytania pani gamrat nie potrafi odpowiedziec w konkretny sposób,niemiła atmosfera pracy do tej pory nie wiem za co zapłaciłem

joanna
@Hyzio 27.09.2011 16:28

Witam cóż za przykra niespodzianka, absolutnie nie odnotowałam konkretnej reklamacji, proszę nie szarpać dobrej opinii firmy, ewentualnie zapraszam do rozmowy. a może anonimowa konkurencja pozdrawia?

Zostaw opinię o bhpprofesjonalnie - Ostrów Mazowiecka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie bhpprofesjonalnie