COVEBO

Borne

Opinie o COVEBO

Czesc wszystkim własnie zostałam zwolniona dyscyplinarnie z firmy covebo za przychodzenie codziennie do pracy nie branie urlopu decyzja mojego wspaniałego koordynatora haha zostałam usunieta z pracy .Powodem mojego zwolnienia z Vionu według niego jest szerzenie plotek na jego nieudolnosc i tempote .Dodam iż szefowie Vionu byli bardzo zadowoleni mojej pracy.Wszystkim odradzam prace w COVEBO Borne a w szczególnosci współprace z Ł[usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o COVEBO - Borne

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie COVEBO