Diamentowy Holding

Opinie o Diamentowy Holding

Krzysiek

Domin dzięki wielkie za opisanie sytuacji. Właśnie zaoszczędziłem sobie czasu i fatygi by iść na spotkanie z tajemniczym panem Sebastianem, który nie chciał rozmawiać o żadnych konkretach przez telefon.

Domin

Na etapie wstępnej selekcji kandydatów do pracy firma chce sprawiać wrażenie typowej, szukającej ludzi na etat (korzysta nawet z firm doradztwa personalnego przy selekcji aplikacji i ogłoszeniach) natomiast już na pierwszym spotkaniu okazuje się, że to praca bez pensji (tylko prowizja i budowanie piramidy naiwnych) i chodzi o marketing wielopoziomowy...

Zostaw opinię o Diamentowy Holding - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Diamentowy Holding