stalbrex

Łazy

Opinie o stalbrex

szatan

na tym zakładzie robi sie coraz większy syf kierownika od wypalania nie było już cztery dni i nikt nie wie co sie z nim dzieje może wali sake to do niego podobne. a zarabia taka kase ze szok normalny człowiek napewno szanował by taka prace. tak samo jak wszystkim znany mirek pipa a powinien mieć ksywe nierób tylko ludzmi sie wysługuje i zbiera numery prostytutek. ale wszystkich bije na głowe [usunięte przez moderatora] z spawalni ten to dopiero nierob wspólczuje chlopakom na jego zmianie. takie pytanie do ciebie [usunięte przez moderatora] wysypiasz sie na nockach???????? bo jak nie spisz dobrze to poproś żeby chłopaki przerwali prace przeciesz za taką kase nie warto się męczyć a szlifieże zarabiają 1300 zł i musza na ta kase ostro [usunięte przez moderatora] WSTYDZ SIE DZIADU KALWARYJSKI pozdro dla wszystkich chlopaków

Zostaw opinię o stalbrex - Łazy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie stalbrex