Electrolux S.A.

Oława

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 2 ocen.

Opinie o Electrolux S.A.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Electrolux S.A.

gulka gej

po dluzszym okresie przepracowanym w tym zakladzie wiem ze jest to praca ktora: - jest podobna do [usunięte przez moderatora] - opiera sie na tym ze jeden na drugiego donosi i dlatego ma wzgledy u lidera i lepsza wyplate, takze jak ktos dobrze lizę [usunięte przez moderatora] to jest praca jak najbardziej dla niego a jesli kots jest zwyklym szanujacym sie czlowiekiem to nie bedzie sie dobrze czul w electroluxie w Olawie, -gdy sie wchodzi do tego zakladu, dume zostawia sie przed drzwiami, - jezeli tam pracujesz to najlepsza rzecza jaka Cie moze spotkac jest zwolnenie z tego syfu bo o podwyzce to zapomnij!! - skoro pracownicy na produkcji maja to sama stawke i podlegaja pod ta sama premie to dlaczego kazdy ma inna wyplate? -na poczatku pracuje sie na jednym stanowisku, potem na 2 a potem nawet i na 3 ale co tam wazne ze dyrektor ma duza [usunięte przez moderatora] i jest mu z tym dobrze, - liderki tez wszystkie rozumy pozjadaly ale nie kazdy urodzil sie normalny - dni z urlopu znikaja bez ich wykorzystania.... co sie z nimi dzieje.... moze Pan [usunięte przez moderatora] kupil sobie nowy strój kibica(trol) KROTKO MOWIAC NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! MK

Zostaw opinię o Electrolux S.A. - Oława

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Electrolux S.A.