P.P.H.U. Kucharzewski

Ruda Śląska

Opinie o P.P.H.U. Kucharzewski

Maciej

A na pewno firma nadal istnieje @xcvbnm? Nie mogłem jej znaleźć w KRSie, nie ma tez własnej strony internetowej...

(Ta wypowiedz pochodzi z forum etransport). Robert (2011-10-09 21:51:43) Witam serdecznie kolegów po fachu, sam jeździłem w tej firmie i potwierdzam wcześniejsze posty. Właściciel [usunięte przez moderatora] nie ma pojęcia o transporcie, całą wiedzę jaką obecnie posiada ma od dwóch kierowców, którzy już nie pracują. Przy jakiejkolwiek kontroli organów uprawnionych firma legnie w gruzach. Odradzam jakikolwiek kontakt z tą firmą a w szczególności z właścicielem. Pozdrawiam kolegów.

Zostaw opinię o P.P.H.U. Kucharzewski - Ruda Śląska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.P.H.U. Kucharzewski