mechanik Elbich
Wojtas Nowy wpis

Super profesjonalnie i fachowo.Polecam

Marzena Nowy wpis
@Wojtas

Miło się czyta wpisy osób zadowolonych z usług firmy. Profesjonalizm oraz fachowość to bardzo ważne cechy serwisu. Mogą decydować o tym czy ktoś wybierze właśnie to miejsce na naprawę swojego samochodu. Czy mogłabym się jeszcze dowiedzieć jak jest z cenami oraz czasem oczekiwania na wykonanie usługi w mechanik Elbich?

MOTOMIS Nowy wpis

klient - 2011-09-23 10:40:29 beznadziejny , nierzetelny mechanik , odstawia prowizorkę , oddaje auto w gorszym stanie niż dostaje do naprawienia , inni mechanicy , którzy po nim naprawiaja łapią się za głowę widząc, co on nawyprawiał , gorąco nie polecam Proponowałbym opisać sprawę od początku do końca... W Ełku z Pańskim samochodem nie poradził żaden warsztat, odczekał Pan zniechęcające 2 tygodnie zwłoki (Pańskie auto było bardzo wyeksploatowane, a konstrukcja silnika po takim zużyciu znacznie utrudniała naprawy- stąd termin po którym myśleliśmy, że Pan zrezygnuje z naprawy). W aucie została zdiagnozowana usterka (czego nie udało się ustalić żadnemu z wcześniejszych warsztatów w których Pan był), przy rozpoczęciu prac uszkodzona część rozsypała się i zapoczątkowała szereg koniecznych kolejnych prac. W związku ze sporym ryzykiem dalszych uszkodzeń warsztat zrezygnował z naprawy. Przy samochodzie było poświęcone bardzo dużo pracy- w celu znalezienia przyczyny awarii oraz prac przy próbie naprawy. Podczas próby wykręcenia wtryskiwacza (bo o tej części jest mowa) uszkodziły się narzędzia do demontażu, kolejnym krokiem był zakup specjalnej i drogiej chemii która miała zruszyć zapieczony wtrysk- niestety nie przyniosło to oczekiwanego efektu. Pan za zdiagnozowanie oraz próbę naprawy nie zapłacił ani grosza! Gdzie dla samochodu było poświęconych kilka roboczych dni. Napisał Pan masę nieuzasadnionych oskarżeń... Auto było Pana świeżym nabytkiem- zapłacił Pan za niego marne pieniądze w związku z usterką (z której diagnozą nikt nie poradził) i wiedząc w jakim jest stanie. Pozdrawiam i Zapraszam stałych Klientów! PS. Jest Pan pierwszą, w prawie 10-letniej karierze, osobą mającą do warsztatu pretensje za usługę.. Szkoda, że nie potrafił Pan powiedzieć tego na miejscu bo byłoby to wyjaśnione!

klient

Zostaw merytoryczną opinię o mechanik Elbich - Ełk