Klint

Poznań

Opinie o Klint

Odradzam kontakt z pseudo projektantami firmy K-r. O ile pierwszy kontakt na stoisku jest bardzo obiecujący i przyjemny, to już spotkanie z \"projektantem\" jest dużym wyzwaniem. Najlepiej to mieć już gotowy projekt i rozwiązania, bo przecież \"projektant\" w wymienionej firmie jest tylko po to ,ażeby robić wrażenie, ba! i to nie najlepsze. Nastawienie pracowników jest anty klienckie i pozostawiające bardzo wiele do życzenia. Szkoda, że tak znana firma zaniża swój wizerunek poprzez zatrudnianie niekompetentnych osób.

Zostaw opinię o Klint - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Klint