Diana RTV AGD

Konin

Opinie o Diana RTV AGD

ssss

Pracowałam w tej firmie przez 10 miesięcy w 2013 roku i nie zgodzę się z poprzednimi opiniami o tej firmie. Ja nie mogę powiedzieć złego słowa na temat szefostwa to mili i uczciwi ludzie!!!

niunia

witam...ja tez mialam "przyjemność" pracować dla tej firmy...okropieństwo..oszukali nas na wyplacie swiatecznej mialabyc premia za utarg i co?? i niktnie dostał...a wynagrodzenie to świństwo przez pół roku dostawałam 800 zł mniej niż powinnam dostawać oszuści...nie można się tam z żadnym z biura dogadać bo to państwo a my robAle i co my chcemy mamy robić robić ...wszystkie poprzednie opinie prawdziwe!!!!

aik

Szefowie tej firmy ([usunięte przez moderatora]małżeństwo) to zwykłe [usunięte przez moderatora] i oszuści. Nikomu nie życzę takich szefów,

Firma beznadziejna! Szczędzą na wypłatach dla pracowników-minimalna krajowa maximum [usunięte przez moderatora]. Właścicielka firmy wredna i niesympatyczna-zysk ,zysk,zysk-człowiek się nie liczy! Asortyment pozalowania godny-na sklepie maja zlomy sprzed 3-4 lat za bajonskie pieniadze!!! Nędza! Odradzam tą fimę!!!

misiakkk

Miałem okazję pracować w tej firmie 3 miesiące w sklepie w Środzie Wlkp. Nie łudźcie się że zarobicie tam kokosy-najniższa krajowa plus premia w zależności od...nie wiem czego,nastroju szefa :-) Częsta rotacja pracowników...a to świadczy o firmie prawda ? Do tego tygodniowy okres próbny za friko i beznadziejny niekompetentny personel .

Zostaw opinię o Diana RTV AGD - Konin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Diana RTV AGD