AMP

Świebodzin

Opinie o AMP

wojt

a na jakiej zasadzie zwracaja koszty przejazdu? czy jak jezdzisz swoim autem do pracy to musisz jakoś chyba im przedstawiam koszta za benzyne itp?

ficker

Jak kto uważa na rynku trzeba walczyć niestety o płace też, trzeba znać swoją cenę do swoich umiejętności i walczyć o płace upierać się na swoim. Rynek w lubuskim to w większości partyzantka i dżungla takie mamy skorumpowane władze i nieudolne urzędy które pozwalają na pewne rzeczy

ficker

xxx

prezes*

xxx

nie polecam i tyle, przekrety tam firma robi..tylko zakaz na zakazie.. prezez gburowaty :)) wyplaty słabe, chyba ze jestes magazynierem i przekrety robisz :)

Współpracownik

Nie wiem jak w pracy w AMP, ale odradzam jakiekolwiek interesy. Firma duża, dobrze prosperująca, ale NIE płaci kontrahentom. Jak więc może być uczciwa wobec pracowników skoro nie jest uczciwa wobec kontrahentów? Aktualnie pracuje w firmie, która właśnie rozpoczyna windykację długu od AMP (zwyczajnie zamawiają towar i nie płacą), niewykluczone, że sprawa niebawem trafi do sądu. ODRADZAM, w założeniach mogą być NIEUCZCIWI.

Były kontrahent
@Współpracownik 01.04.2016 14:50

prosperuje dobrze bo nie płaci

oszukany przez prezesow

Witam pracowalem tam troche czasu ale placili najnizej Jack tylko mozna premi nigdy nice widzialem I co miesiac brakowalo kasy oszukiwali jak tylko mogli , nie polecam tam pracy z wielu powodow lepiej isc do konkurencji go ma sie wszystko name umowie a nie pod stolem w kopercie

lola

chciałabym się dowiedzieć czy przypadkiem nie poszukuja kogoś teraz nadal na stanowisko agenta nieruchomości, bo mnie bardzo interesuje taka posada. mam półroczne doświadczenie na takim stanowisko innej firmie i nie wiem czy to wystarczy zeby otrzymać zatrudnienie u nich a AMP czy trzeba mieć większy staż

tymek

też prawda, ale wydaje mi się, że to tak samo jak w pracy sprzedawcy czy agenta ubezpieczeniowego, taka praca ma już po prostu swoją specyfikacje i też to powinno być brane pod uwagę przez was jednak a już na pewno przez osoby, które chcą byc zatrudnione a takim stanowsiku jeśli nie mają dośwoiadczenia.

partner

Czy może ktoś z Państwa ma widzę na temat podejścia biznesowego zarządu amp do partnerów?

znajomek

na pewno nie mniej, niż najniższa krajowa :) aj akaś praca dla studentów na wakacje znajdzie się w AMP?

Mome

Niezłe czyli jakie? Bo dla jednych może być wysokie w kosmos a dla innych za niskie - tu potrzebne są konkrety :)

zenek

Rozmawiałem z kumplem, który tam pracuje i widziałem ogłoszenia w prasie(GL). Podobno oferują niezłe wynagrodzenie.

zenek

z tego co słyszałem to zwiększają zatrudnienie nawet do 100 osób, podobno wdrażają jakiś nowy projekt.

amp

Witam, firma fajna, młoda. I to jedyne dobre strony!!! Jeśli chodzi o atmosferę, warunki pracy to nie polecam. Włodarze czyli, mam tu na myśli Prezesów to typowi prywaciarze, pozbawieni jakichkolwiek skrupułów traktują pracownika jak śmiecia. Jeden gorszy od drugiego.

Witam ogólnie syf giła i mogiła.Prezesi to dwa knury smierdzące.nie polecam tam pracy.zarobki to jałomuzne,zero premii i bonusa maja wszystkich głęboko w [usunięte przez moderatora]

WAGES

koszty dojazdu są niezależne od firmy, ale! - są zbyt duże głównie z powodu: ponad 80 % podatku państwowego w kosztach paliwa i kosztach serwisu pojazdu, jakim pracownik musi dojechać do miejsca pracy (brak pracy zdalnej)

bylem tam

Szczerze odradzam, predzej czy pozniej zwolnisz sie.

oszukany

to prawda [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie polecam troli płaca 1600 zł brutto premi nie ma a prezesostwo ma cie w (usunięte przez moderatora) jestes nikim dla nich w styczniu zwolniło sie juz 3 osoby .

@oszukany 22.01.2013 13:41

W styczniu zwolniła się 1 osoba a nie 3. Ja pracuję tam już od kilku lat i nie szukam nowej pracy. Pewnie, że zawsze można więcej zarabiać, ale pensje w AMP są na poziomie średniej w regionie, więc jest OK. Z szefostwem zawsze można się dogadać. A płacą za pracę a nie za chęci :-)

były pracownik

Kiepskie pieniądze, na umowie najniższa krajowa, reszta to w formie premii. Ogólnie szefostwo to wielkie sknery zwłaszcza jeden z nich. Atmosfera w pracy pomiędzy współpracownikami super, czego nie można powiedzieć o kontaktach z przełożonymi. Prze ok. rok zwolniło się tam prawie 1/3 załogi i to zarówno na produkcji jak i w biurze. Ogólnie nie polecam, żałuje że nie wybrałem konkurencyjnej firmy z lepszym dojazdem ze Świebodzina jak była taka możliwość.

Witam, To chyba pisali sami \"Prezesi\". W raportach PIP z 2010 nie ma wzmianki na temat rzekomego zgłoszenia AMP do konkursu na najlepszego pracodawcę w lubuskim, panie prezesie przez małe p.

Pracuję w AMP długie Lata. PIP w 2010 roku zgłosił AMP do konkursu na najlepszego pracodawce w Lubuskiem. Warunki pracy zgodne z BHP. Zarzad wymagający i szybko usuwa tzw. statystów. Polecam.

Zostaw opinię o AMP - Świebodzin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AMP