Szkoła Języków Obcych BARBADOS

Wrocław

Szkoła Języków Obcych BARBADOS

Opinie o Szkoła Języków Obcych BARBADOS

Kakts

Polecam metode direkt. Jestem zadowolona z lektora ale wlascicielka szkoly jest niemila.

Aga

uczęszczam druki semestr i bardzo mi odpowiada nauka metodą Direct. Nie marnujemy czasu na wypełnianie ćwiczeń tylko poznane słownictwo i zakres gramatyczny ćwiczymy ustnie czyli przez konwersacje. Polecam naukę tą metodą dla tych co chcą ćwiczyć wymowę. Szkoła godna poleceniu a i lektorzy super. Agnieszka

Zostaw opinię o Szkoła Języków Obcych BARBADOS - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Szkoła Języków Obcych BARBADOS