Opinie o Philips Lighting Poland S.A. w Piła

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Philips Lighting Poland S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Philips Lighting Poland S.A. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Philips Lighting Poland S.A. w Piła

Pytanie Nowy wpis

Jaki jest okres rozliczeniowy w Philips Lighting Poland S.A.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Klient Nowy wpis
Klient

Współpraca z tą firmą to jakiś absurd, nie ma drugiej takiej firmy, która robi klientom biznesowym takie problemy. Człowiek robi zamówienie na kilkaset tyś zł, a dowiedzenie sie czegokolwiek jest nierealne.

Pytanie Nowy wpis

Jak wygląda ścieżka kariery w Philips Lighting Poland S.A.? Czy trudno jest zdobyć awans?

Teresa Nowy wpis

A pracuje się tutaj głównie na umowę o pracę? Czy jak wygląda forma zatrudnienia? :)

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Philips Lighting Poland S.A.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy sieci PLAY
Piła
Mtell Cukrzyński Lelonkiewicz sp.j.
logo firmy Tajemniczy Klient
logo firmy Pielęgniarka - online
Recruit Europe Ltd.
(73 opinii)
Aplikuj na wiele ofert

Czy w Philips Lighting Poland S.A. zatrudniani są obcokrajowcy?

Miła Pani
@Pytanie

Tak. Osoby które pracowały przez Randstad z UK dostają umowę Signify

Henry

Może ktoś podpowie czy aktualnie firma rekrutuje i jakie są szanse na pracę?

Beznicku
Kandydat

Firma posiada laboratorium chemiczne?

Gutek

Nie przesadzajcie z marudzeniem. Każdy robi to co potrafi i zarabia tak jak pracuje!!Polecam

Tadeusz

Wszędzie brakuje pracowników i to nic dziwnego, że zatrudniają obcokrajowców.

@Tadeusz

Ale żeby zarabiali więcej od nas,bo przecież oni przyjechali tu zarabiać ??!! I jeszcze dają ich na najlzejsze stanowiska żeby się nie narobili?!

Balbina Małsłowska

Nikomu nie polecam pracy w Philips Lighting Poland S.A. Z Piły obecnie nazwę zmieniono na Signyfy. Mobbing pracowników na porządku dziennym. Płacą tylko tyle ile muszą. Straszne kolesiostwo i nepotyzm. Pracowałem tam 12 lat i w końcu nie wytrzymałam. Ciągle zmieniało się kierownictwo. Z czasem zarabiało się coraz mniej, a o podwyżkach zapomnij. Teraz słyszę, że zatrudniają pracowników z Ukrainy.

Witold
@Balbina Małsłowska

Możesz podać więcej informacji o sytuacji z jaką spotkałeś się w firmie Philips Lighting? Wszelkie komentarze będą niezwykle cenne dla przyszłych pracowników. Każda opinia powinna być merytorycznie uzasadniona.

Olga

@admin zachęcał jakiś czasu do komentowania warunków oferowanych pracownikom przez firmę Philips Lighting Poland, ale niestety nikt z pracowników nie zechciał wypowiedzieć się na ten temat. Może teraz ulegnie to zmianie? Napiszcie proszę, jak obecnie pracuje się w firmie i czy są w niej prowadzone jakieś aktualne rekrutacje.

Chcesz wypowiedzieć się o firmie Philips Lighting Poland S.A.? Zachęcamy do komentowania na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Philips Lighting Poland S.A. - Piła

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Philips Lighting Poland S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Philips Lighting Poland S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Październiku 2022r.

5. indeed.com 2 324 052
Philips Lighting Poland S.A.
Przejdź do nowych opinii