CL Consulting i Logistyka sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o CL Consulting i Logistyka sp. z o.o.

opqw

wiecie czy teraz są zawodowe możliwości współpracy przy realizacji projektów konsultingowych, szkoleniowych i doradczych?

natalia_90

Szkolenie Audytor wewnętrzny zintegrowanych systemów zarządzania jakością, w którym miałem przyjemność być uczestnikiem, moim zdaniem było super przygotowane. Część praktyczna , jak i merytoryczna była na wysokim poziomie. A Pani Irena- najlepszy trener jaki mi się kiedykolwiek trafił. Oczekuję na kolejne propozycje szkoleń.

gość

i jak było?

maina

zadowolona - 2012-07-25 13:20:24 Brałam udział w szkoleniach dla Auditorów organizowanych przez firmę CL Consulting z Wrocławia. Jestem bardzo zadowolona, bo Szkolenie prowadziła osoba która jest 100% praktykiem. Dużo przykładów z doświadczenia auditora. Ja skorzystałam bardzo dużo, do tego fajny kontakt z prowadzącym po szkoleniu. Dostałam ładny certyfikat i na audicie certyfikującym wszystko grało Jwidzę że firma sama sobie pisze recenzje ale za 2 tyg sama biorę udział więc zobaczymy czy tacy profesjonaliści !

Karas_ow

Brałem udział w szkoleniu dla audytorów, w Katowicach. Szkolenie prowadzone przez profesjonalistę, trener miał bardzo dużą wiedze praktyczną, dostałem ciekawe, przydatne materiały, wiele przykładów np. pytań jakie padają na auditach. Najważniejsze dla mnie, że nie była to nudna teoria, tylko przykłady , jeszcze raz przykłady, teraz wiem dużo więcej o co biega w tym całym systemie jakości J

zadowolona

uczestnik

Stanowczo odradzam uczestnictwo w szkoleniu Excel! Po pierwsze [usunięte przez moderatora] z działu szkoleń wprowadziła mnie w błąd mówiąc, że szkolenie na pewno jest z Excel\'a 2007, a bylo z 2003 co jak wiadomo jest ogromną różnicą w użytkowaniu. Po drugie [usunięte przez moderatora] dwa dni pod rząd spóźnił się na zajęcia o ok. pół godziny. Po trzecie materiały, które nam dał w wersji papierowej nie pokrywały się z tymi które prezentował na rzutniku. Zapewnił, że wyśle zaktualizowane materiały pocztą i do tej pory(miesiąc po szkoleniu) ich nie otrzymałam. Po czwarte napisane jest w formularzu zgłoszeniowym i w mailu od[usunięte przez moderatora] że certyfikat po szkoleniu jest zarówno w j. polskim jak i obcym, co w rzeczywistości jest nieprawdą bo otrzymuje się jedynie certyfikat w j. polskim. I po piąte, ostatnie-na poczatku droga mailową domagałam się chociaż częściowego zwrotu kosztów w związku z wprowadzeniem mnie w błąd odnośnie wydania Excela, gdyz z pewnoscią nie uczestniczylabym w szkoleniu z Excela 2003. Najpierw przez tydzien nie dostałam żadnej odpowiedzi, po tel. do wspomnianej [usunięte przez moderatora] uzyskałam inf, że odezwie się do mnie w przeciagu 2 dni. Oczywiscie nic takiego się nie wydarzyło. Po kolejnym tygodniu oczekiwania znowu wykonałem tel. i dowiedziałem się, że żadnego zwrotu nie będzie. Sama nie pofatygowala sie do mnie z tą informacją.Generalnie kobieta jest niekompetenta i niesłowna. W związku z powyższym odradzam korzystania z usług CL Consulting i Logistyka.

Zostaw opinię o CL Consulting i Logistyka sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CL Consulting i Logistyka sp. z o.o.