Poland Tokai Okaya Manufacturing Sp. z o.o.

Adres: 57 G, 87-148 Ostaszewo

NIP: 9562180153 REGON: 340208349 KRS: 0000263723

Poland Tokai Okaya Manufacturing Sp. z o.o.

Opinie o Poland Tokai Okaya Manufacturing Sp. z o.o.

Helena

Firma Poland Tokai Okaya Manufacturing wraz ze swoim rozwojem poszukuje osoby na stanowisko Ślusarza. Dla osób zainteresowanych ofertą pracy dodaję link: http://ptom.com.pl/firma/kariera/slusarz/ Czy ktoś z Was pracuje na podobnym stanowisku i chciałby podzielić się swoim doświadczeniem z nim związanym?

lala

praca oki, zarobki też niezle...fanie sie tam pracowało polecam

Zostaw opinię o Poland Tokai Okaya Manufacturing Sp. z o.o. - Ostaszewo

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Poland Tokai Okaya Manufacturing Sp. z o.o.