Big Gastro

Wrocław

Opinie o Big Gastro

gas

No sytuacja się zmieniła @Frulej i jest lepiej niż było.

J.

Widzę że marketing dobrze funkcjonuje... firma Big gastro s.c jest prowadzona przez podstawionych ludzi a tak naprawdę całym tym biznesem rządzi ktoś inny. Nie wypłacają ostatnich pensji, kręcą z premiami i nadgodzinami. Jak odchodzisz masz pewność że ci nie wypłacą albo zrobią to na 6-7 rat, nie bo nie ma tylko z czystej złośliwości pani manager. umowy lewe albo na własną działalność. chcesz to się zatrudnij a na koniec wspólpracy umieść tu swoja opinię. zobaczymy czy się ze mną zgodzisz. ja gwarantuję że tak. ja tak miałam i kilka osób które już nie wytrzymały też.

Zostaw opinię o Big Gastro - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Big Gastro