www.autoszyby.szczecin.pl

Szczecin

Opinie o www.autoszyby.szczecin.pl

pli

anonim, słyszałem, że mają sporą konkurencję i raczej kiespko na rynku dają radę

marcin

Firma mieści się teraz w nowej lokalizacji: Jagiellońska 67B - większa hala gdzie prowadzą usługi. Ceny konkurencyjne i jakość wysoka -dlatego przy problemie z szybą jadę swoimi autami do nich. [usunięte przez administratora]

anonimek

Jedna z najdłużej funkcjonujących firm z tej branży na rynku szczecińskim a co najważniejsze najszybciej rozwijająca się! Jako jedyna posiada największy asortyment na rynku szyb samochodowych. Profesjonalny montaż, serwis i wymianę wykonują pracownicy z długim stażem a nie z łapanki ;) www.autoszyby.szczecin.pl www.carglass.szczecin.pl

Zostaw opinię o www.autoszyby.szczecin.pl - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie www.autoszyby.szczecin.pl