Opinie o Luvena S.A. w Luboń

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Luvena S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Luvena S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja nawozów, środków ochrony i artykułów rolniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Luvena S.A. w Luboń

Zatox.

Paru ludziom zaczyna typowo odpierd.... z takimi majsterkami to pozal sie boze chodzi tu o wszystkich majstrow nie mistrzow. Niedlugo to pojedynczo bedziemy pracowac bo by chcieli wszystko w 5 min . A prawda taka to jeszcze chwili to jeden i drugi bedzie musial byc miedzy pryzmami lekko wyprostowany do pionu. Nic gorszego ja masterki z tp 2. Do biura _ ludzie wymiencie tych bucow T.K pozdzeral rozumy i by najlepiej grabil wode a drugi poznaniak osiedlowy s.m zaczyna odzywac sie tekstami do pracownikow ze jeszcze chwilka i bedzie trza mu mala czape zalozyc. Tyle w temacie roboty w h brak ludzi a pieniadze slabe. Dziekuje

@Zatox.

Czysta prawda, już od kilku doobrych lat ,największym utrudnieniem w pracy na TP2 są typowo "majstrowie" którzy gdy widzą że za dobrze sobie radzisz to od razu znajdą Ci dodatkową robotę żeby Cię dowalić.(usunięte przez administratora)którzy lecą w (usunięte przez administratora) nic nie robią,a Tobie jeszcze będą kazali im pomóc ;) Jeszcze gdyby sami potrafili pracować to pół biedy a prawda jest taka że wszyscy "majstrowie" ( no może z wyjątkiem T.K który np. w przekładaniu palet czy na zagniataniu zagiął by 3/4 ludzi w TP2) są (usunięte przez administratora) i unikają pracy jak ognia, a na resztę ludzi patrzą z góry jakby byli nie wiadomo kim ;)

Te nadgodziny u elektryków o których ktoś wcześniej wspomniał to jakoś często wypadają? W ofercie piszą o pracy na jedna zmianę. Ja to chciałem się dowiedzieć czy te bezpłatne szkolenia z opisu są po godzinach czy w trakcie pracy?

Na ślusarza nikt jakoś nie udzielił odpowiedzi, ale może z elektrykiem się uda? Chce się dowiedzieć na jakiej stawce partner mógłby teraz pracować mając 4-letni staż w zawodzie. Nie ma podanych żadnych przedziałów, więc nie mam do czego się ustosunkować. Czy możecie polecić dla Niego pracę?

Jack Nowy wpis

Nie licząc tokarzy ,kolejarzy i "wyższych" stanowisk , wszyscy kręcą się średnio między 3700-4400.

@Jack

I tutaj piszesz już o tym co na rękę wyjdzie przy normalnym czasie pracy bez nadgodzin i dodatków? Interesuje mnie to jak finalnie można tu podczas pracy wyjść. Ciekawe swoją drogą jak na tych wyższych się zarabia i jakie stanowiska się na nie składają

Jack Nowy wpis

No to chyba lepiej iść i się spytać do kadr ?

W jakim sensie z elektryka można awansować, że ktoś o długość takiego procesu się spytał? Mnie jeśli już to by interesowała długość ale względem procesu samej rekrutacji. jest jeszcze oferta, prawdopodobnie się zgłoszę, po jakim czasie zostanę zaproszony na rozmowę? i ile dni musi minąć by móc otrzymać jednoznaczną odpowiedź?

Jack

Tam nie ma takiego czegoś jak awans. Będziesz elektrykiem i tyle. Jedyne co Cię może spotkać to ewentualnie jakiś kurs dodatkowy i tyle. Zawsze to jakiś papierek.

Jak długo trwa proces awansu w Luvena S.A.?

Aparatowy

Mila atmosfera , podejscie kadr do przyszlego pracownika super.

Otwarta rozmowa dajaca czlowiekowi poczucie pewnosci

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Leszno
Zatox.

@Zatox.

Opiszecie warunki dla ślusarza? Po prostu szukają teraz wielu kandydatów na 3 zmiany i chce poznać wasze opinie. Czy jest jakaś zmiana uznana za „lepsza”? mam wpływ na to na która mnie dadzą? Czy jest możliwa pewna elastyczność? Idą z nią na rękę? I tak teraz się zarabia? Nie ma widełek

MarianoItaliano

Witam, ile realnie zarobi operator wózka widłowego? Mam mega blisko do Luveny i jestem ciekaw jak to tam wygląda.

O pracę w mieście Luboń nie jest łatwo, dlatego czy możecie coś powiedzieć o firmie Luvena S.A.?

Jagoda

Pisze, bo mój brat szuka pracy jako Tokarz, a widziałam, że firma szukała w sieci takiej osoby jakiś czas temu. I mam pytanie o zmiany. Cyz pracuje sie na tym stanowisku na zmiany? A jak tak to jakie godziny sa tych zmian?

Bartek

Jakie są możliwości na stanowisku Przedstawiciela Handlowego? Jakieś sugestie, doświadczenie? Uposażenie jak wygląda?

Urszula

czyli z opinii wynika, że awansować to tu się chyba nie opłaca... czyli każdy trzyma się swojego bazowego stanowiska? a są podwyżki stażowe może? czy wszystko opiera się o te coroczne, inflacyjne itp

TP1TRTP2TK

Przepracowałem dla Luveny 13 lat i sobie chwalę. Zarobki na stanowiskach kierowniczych konkurencyjne ze średnia krajową w tym obszarze, choć nie powalające. Dużo pracy, dużo nauki, dużo odpowiedzialnosci - ale też realne możliwości zrobienia kariery, nawet od aparatowego do dyrektora. Atmosfera pracy - nadal chyba nie najgorsza. Jak mawiał J.K. - po Luvenie zawsze znajdziesz pracę. Pozdrowionka.

też b.kierownik
@TP1TRTP2TK

awans w tej firemce jak w usa .. od pucybuta do milionera ... jajca wypisujesz ..

Byly pracownik

Dla kandydatów na ślusarza szybki opis stanowiska. Jesli lubisz dziabnąć se z rana seteczke to te stanowisko czeka na ciebie. W nagrode mozesz (usunięte przez administratora) troche zlomu bo kierownictwo pozwala.

Edward
@Byly pracownik

Długo pracowałeś w Luvenie? Jak oceniasz to miejsce pod kątem atmosfery? Pracownicy żyli ze sobą w zgodzie? No i ile można zarobić w tym miejscu? Może podasz jakieś widełki obowiązujące w firmie? :) Daj znać!

@Edward

Ok 5 lat. Ogólnie można znaleźć kilku fajnych ludzi.., niestety większość jest jaka jest.. Generalnie czym dłużej tam się pracuje, tym bardziej przymyka się oko na patologie tego zakładu, typu chore decyzje zarządu czy majstrów ale też na fałszywych ludzi z którymi niestety również trzeba tam współpracowac. Widełki są od ok 3200-3800 bez nadgodzin ????????

Dorota
@Stary były pracownik

Chore decyzje zarządu? Jak ty byś lepiej zarządził to czemu się nie zgłosisz na kierownika? ;-)

@Dorota

Może dlatego, że już od jakiegoś czasu tam nie pracuję i prowadzę własną firmę, dzięki której zarabiam więcej niż kierownik działu TP2 ;-)

LUWEŃCZYK
@Byly pracownik

Zostałeś zwolniony za takie poczynania że wiesz

krzysztof

ile dostanie tokarz? 30 lat stażu

Zal

Jeśli chcecie pracowac w kazde święta za 3000 zl netto to praca stworzona dla was.

Mstmss
@Zal

Poważnie tak mało ludzie zarabiają w 4 brygadnowce kasjer w biedronce zarobi 300zl mniej a niedzielę ma wolna

Izabela
@Zal

Faktycznie każdy pracownik w Luvenie pracuje w każde święta? Nie jest to w jakiś sposób rozdzielane między pracownikami firmy? Ile w takim razie osób pracuje w zespole? Może wynika to po prostu z jakichś braków kadrowych?

Jarosław
@Mstmss

Już teraz i w biedronce pracują w niedziele, ale z tego co wiem, mają spory dodatek, a tutaj dostaje się jakiś dodatek za pracę w niedziele i święta ?

Zatoc

(usunięte przez administratora) totalne podstawa jak jakas jalmozna z mopsu i do tego w systemie 4brygadowym. Ostatnio nasz wydzial pisal prosbe o podwyzke gdzie oczywiscie nas olano wiec teraz my olejemy co trzeba????. I zaden mistrz czy koordynator tu nie pomoze to sa jednostki nieliczace sie dla nas. Zaklad ma nas gdzies wiec i my teraz wam podziekujemy co zreszta robimy od dluzszego czasu. Czekamy tylko do maja na wasza odp a jesli nie to nasza jakosc zejdzie calkowicie do dna. Nie prosimy o duzo wiec prosimy o szczere rozwazenien naszej prosby. Pracownicy TP2, TP1,.

Ilona
@Zatoc

Hej, rozumiem, że przy rozpoczęciu pracy oferują minimalną krajową, ale może istnieje możliwość awansu ( jeżeli nie podwyżki). Czy znasz kogoś kto skorzystał ze ścieżki kariery w firmie?

Zatox
@Ilona

Tak siebie. Jaki awans kobieto czym wiecej urawnien i szkol tym bardziej jestes nikim. Majstry i ich (usunięte przez administratora) czyli wszyscy co z seb... Kazie.... Janin.... I cale te walkie.... Dla nich raj i nie robienie nic a piotras udaje ze njc nie widzi. Albo od maja podwyzki albo ????????????????????????????????. Pozdrawiamy tp2. Tp1

Zatox
@Zatox

Czekamy albo sobie wit... I (usunięte przez administratora)... sami za.......

Ilona

Czy praca na stanowisku pracownika produkcji w Luvena jest aktualna? Chodzi mi o to ogłoszenie: https://www.gowork.pl/oferta/pracownik-produkcji,0tBhZPvuhS21kHFPa1gAcs,poznan . Będę wdzięczna za informacje, oferta wrzucona w lutym tego roku.

Ktoś wie ile może wyciągnąć slusarz narzędziowy i mniej wiecej jak wygląda tam praca?

Czy w Luvena S.A. zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Pan

Nie

Stary były pracownik

Nie warto tam pracować (w szczególności dla nowych pracowników) starzy wyjadacze też już kręcą nosem. . Polacy są dyskryminowani na każdym kroku, za to wszyscy obcokrajowcy są faworyzowani do lżejszych prac. Cały czas w telefonach zero zaangażowania do pracy. Wszędzie (usunięte przez administratora) zero perspektyw na jakikolwiek rozwój. Zarobki nie są tragiczne i zawsze na czas lecz za ten system pracy i same warunki.... Co najmniej 1000zl miesięcznie za mało. Generalnie praca dla odpornych psychicznie, wielu ludzi naprawdę w porządku, zdarzają się również podpier...., nie wspominam o majstrach bo to temat na osobną książkę.. Jeden podobno dostał stanowisko przypadkiem, dzięki temu że wypił flaszkę z kim było trzeba.. :) Ogólnie sama praca nie jest tragiczna lecz wypłata, (usunięte przez administratora) i ogólny system pracy pozostawiają wiele do życzenia.

lol
@Stary były pracownik

może odpowie ktoś wreszcie konkretnie ile na rękę można zarobić tam na 4 brygadówce?

Pan
@lol

Pracowałem 3 lata i po wszystkich premiach i dodatkach wychodziło ok 3000, 3200 na konto. Nie wiem jak jest teraz, ale podobno dużo gorzej

Zostaw merytoryczną opinię o Luvena S.A. - Luboń

• Jak się pracuje w Luvena S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Luvena S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Luvena S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Luvena S.A.?

Kandydaci do pracy w Luvena S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Luvena S.A.
3.3/5 Na podstawie 54 ocen.
  • Romana Maya 1
    62-030 Luboń