Urbanik Gartneri

Lier

Opinie o Urbanik Gartneri

Patrycja
użytkownik zarejestrowany

@Anna Gora serwis gowork może usunąć komentarze, które są niegodne z regulaminem portalu, dostępnym na stronie: www.gowork.pl/regulamin. Inne komentarze, nawet te negatywne na stronie pozostają.

Anna Gora

Moim zdaniem to gowork powienien najpierw spradzwic czy te opinie to prawda sa...... Poniewaz pracuje z Panstwem Urbanik 6 lat i nie przypominam sobie by cos takiego sie dzialo. Sugeruje by gowork usunelo te wpisy zanim poinforujemy Panstwa Urbanik o tym. Ich adwokaci na pewno sie tym zajma. A odszkodowania za nieprawdziwe opinie na forum sa bardzo kosztowne

Marcin Kaczmarski

Witam, To wszystko co opisuje jeden lub dwoch Panow to bzdury. Urbanik Gartneri to byla solidna firma, placili zawsze wszystkim, ktorzy pracowali. Tylko zlodziejom oraz narkomanom z ktorymi mieli problemu musieli sie pozegnac. Do dzis ludzie Urbanik pracuja z Tomasem w Mester Grønn gdzie Tomas jest chyba produksjonsleder lub cos w tym stylu. Pan Leszek Urabnik to bardzo madry i na poziomie Pan i nigdy nie widzialem go w zadnych lancuchach. A pracowalem tam 4 lata. Tak jak sie umawialismy tak bylo. czasem trzeba bylo robic nadgodziny ale to normalne w tej brazny. U Norwegow jest gorzej. Bardzo wielu polakow go wykorzystywala i sie opierdzielali oraz okaradli go ze sprzetow i materialow. Takze nie mozna mylic Tomasa z Tomem. Tom to maz jednej z corek Pana Leszka. Tom tez jest bardzo solidny i pracowity czlowiek. Dobry, pomocny i zawsze na niego mozna bylo liczyc. Tom nie pracowal w szklarni i nie ma nic ze szklarnia wspolnego. jest inzynierem

Tomek

Cała branża kwiatów w Norwegii podupada kwiaty są już wszędzie nawet w sklepach spożywczych sprzedają bo nie ma gdzie upchać hurtownie zaniżają ceny a producenci robią co mogą aby je upchać. Ponoć pan o którym mowa co weekend w polskim kościele w Oslo się lansuje skóra złote łańcuchy takie tam wielki biznesmen a oszukał sporo ludzi. Oszukuje też inne firmy zamawia coś i nie płaci jak jest teraz cisza nikt ze znajomych tam już nie jeździ. Najlepsze szklarnie w Norwegi z doświadczeń swoich i innych kolegów to : Schrader Gartneri AS Adres: Toveien 35, 1450 Nesoddtangen, Norwegia Telefon: +47 66 96 94 40 Matthe J M Schouten Adres: Vitbankveien 22, 3400 Lier, Norwegia Telefon: +47 32 84 15 70 Schrader Gartneri AS Adres: Toveien 35, 1450 Nesoddtangen, Norwegia Telefon: +47 66 96 94 40 Z tych trzech w każdej pracuje się cieżko ale płacą wszystko i są b.dobre warunki socjalne . Pozdrawiam i życzę powodzenia!

radek
użytkownik zarejestrowany

Zastnawiam się tylko jak u nich wygląda teraz praca tak naparwde, bo niestety nie ma tutaj za bardzo opini na temat ofert no i też sam ich nie widziałem niestety.

radek
użytkownik zarejestrowany

no właśnie i wydaje mi się, że to jest główny problem, wszyscy chętnie się wypowiadają ale zaczynam mieć wątpliwości czy wiedzą tak naprawdę o co konkretnie chodzi.. bo naprawdę zero konkretów jest i nie można się dowiedzieć na przykład czy oni płaca na czas i ile wynosi wypłata albo jaka jest atmosfera w firmie.

KSW NOKAUT

NIE MA ZADNEJ UMOWY , KASE SIE PRZELEWA NA LEWO A ZARABIA SIE PO 5 TYS ZLOTYCH ... A TEN CALY SYN TOMASEK TO KRĘT JAKICH MALO, ROBISZ UCZCIWIE STARASZ SIE A POZNIEJ I TAK POZBYWAJA SIE CIEBIE JAK SMIECIA .

nick
@KSW NOKAUT 01.09.2014, 19:41

tak zgadza się jak zaczynasz prosić o pieniadze to wyrzucają

xzy

Kasiu a jak się tam dostałaś, opowiedz coś o tym? Możesz podać adres w którym ta firma się znajduje :) będe wdzięczna za informacje. Z góry dziękuje

DOMINATOR
@xzy 02.06.2014, 15:27

Kasia Ci nie poda bo to zona THOMASA. Jebanego frajera bez jaj. Obiecalem tej [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ze go dojade. I z chlopakami robimy wyjazd do Lier pod Drammen. Spale Cie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zywcem

kasia

Ja tam pracowalam i zawsze mi szef placil. Nie placil tylko pijakom i tym nierobom,ktorzy do pracy trafic nie mogli po upojnej nocy. Jak dobrze pracujesz to i 10000zl na miesiac zarobisz

Adam

Tak jak wspomnial kolega "sie opierdalalo, to sie nie dostalo". Nie raz widzialem tu takich Asow jak Ty, ktorzy duzo krzyczeli a nic nie robili. 60 NOK to i tak za duzo dla Ciebie.

yyyyyyyyyyyy

ty [usunięte przez moderatora] nie wiesz co mówisz.na [usunięte przez moderatora] nie było czasu.jak nie masz pojęcia to nie gadaj głupot.wychodziłeś rano do pracy i nigdy nie wiadomo było do której.bywało że 20h i rano znowu normalnie do pracy po 4godz snu zero wolnych dni.nie było czasu na nic.byłem tam to wiem co mówię i na koniec oszukał wszystkich nie wypłacił pieniędzy które nam się należały i to nie małe sumy

XXXXXXX

Jak sie [usunięte przez moderatora] i nie pracowalo to nie dziwnie ze dostawalo sie 60 nok na 1 H.. hahaha

r

praca po 15h codziennie zawsze problem z pieniędzmi za godzine wychodziło 60 nok i jeszcze tego na koniec nie wypłacił oszust

ciekawa

mam pytanie ;) w jaki sposób się tam dostałeś? wysyłałeś jakiś formularz tam? dzwoniłeś?

xxxxxxxxxx

oszust jakich mało dorobił sięna oszukiwaniu ludzi nie wypłacaly

harry
@xxxxxxxxxx 15.05.2011, 20:54
oszust jakich mało dorobił sięna oszukiwaniu ludzi nie wypłacaly

Zgadzam się ze jest to oszust jakich Malo,pojechałem tam na praktyki po studiach,praca po kilkanaście godzin,kilka godzin snu,spędziłem tam sylwestra,pracowaliśmy do 23,a 1 stycznia na 4 rano do pracy,oczywiście na koniec zaniżone rozliczenia,po powrocie AR Lublin rozwiązali umowę z Urbanikiem,który również był absolwentem tej uczelni i tez wyjechal tam na praktyki,zdecydowanie odradzam!!!

Zostaw opinię o Urbanik Gartneri - Lier

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Urbanik Gartneri