Ms Metal

Koszalin

Opinie o Ms Metal

Były

Ocena najgorsza z możliwych, opóźnienia w wypłacaniu wypłat nawet miesiąc (nie przytrafiło się jeszcze żeby były na czas). Złe warunki pracy, ubranie robocze i buty BHP to po prostu luksus w tej firmie tylko dla wybranych. Bardzo dużo nadgodzin - szkoda tylko, że nie są należycie płatne (normalna stawka godzinowa, żadnych \"setek\" czy nawet \"pięćdziesiątek\"). Mimo braków pieniędzy w firmie szefostwo jednak stać na coraz to nowsze samochody. Nie polecam z całego serca.

Zostaw opinię o Ms Metal - Koszalin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ms Metal