Skubacz.pl Pizza online.

Zabrze

Opinie o Skubacz.pl Pizza online.

eX

Z tymi targetami to prawda, wiekszosc ludzi nie wyrabia i siedza na podstawie. Jak jeden czy dwoch zawodnikow zrobi norme to jest dobrze, a jak dostana premie to jest rekord. Na rozmowach mowia ze pracownicy zarabiaja po kilka tysiecy... to sa bajki dla naiwnych. Zarobki sa troche teoretyczne, ale zeby nie bylo, sa mozliwe. Ale jesli ktos mowi ze to jest telemarketing to sie z tym nie zgodze. To ze rozmawiasz z klienten przez telefon to chyba logiczne skoro firma ma produkt internetowy, taka branza, wszystko zalatwia sie zdlanie i mozna sobie siedziec w biurze zamiast jechac 200km. I to jest zaejbisty plus. Jesli nie ma cisnienia na kase od pierwszego dnia to mozna sprobowac. Warunki pracy sa komfortowe.

Bytom górą

Firma zatrudnia pracowników na umowę zlecenia, po najniższej krajowej na godzinę. Umowę dają dopiero jak się zacznie u nich pracowac. Na rozmowach mowią, ze wynagrodzenie to 2500 zł, ale warunek jest taki, ze się sprzeda okresloną ilosc. Większosc osob nie jest w stanie osiągnąc celu i dostaje kasę za godziny - ok. 1500 zł. Kolejni naiwniacy, ktorzy skusili sie na pracę w telemarketingu, gdzie nie ma nawet sprzątaczki, tylko są dyzury. Nawet jak zostanie sie na umowe o prace, niby ciagle zatrudniaja nowych, to szansa na jakąkolwiek premię jest minimalna. Nie warto.

3ert

@echu no wlasnie ja sam nie rozumiem ludzi ktoryz cos napisza i nawet nie podadza zadnnych konkretow

On 42

Bardzo Bardzo Bardzo nie polecam

Skubacz.pl
@On 42 27.05.2015 16:00
Bardzo Bardzo Bardzo nie polecam

a tak bardziej konkretnie:)

polki

nie polecam, pizza przyszła nie ta którą zamawiałem na skubaczu, inne składniki itd, nie polecam i już więcej przez skubacz.pl nie zamawiam.

Zostaw opinię o Skubacz.pl Pizza online. - Zabrze

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Skubacz.pl Pizza online.