Active Plus Sp.z o.o.,Teleresources Polska Sp.z o.o.

Katowice

Opinie o Active Plus Sp.z o.o.,Teleresources Polska Sp.z o.o.

Sam

Firma dawniej nazywala sie Active Plus. Wieczny balagan, brak dokumentow, brak poprawnego roliczenia pensji, nieprawidlowe swiadectwa pracy, juz nie wspomne o traktowaniu jak przyslowiowych robotow do pracy i probach zastraszania kiedy upomina sie o swoje .... To wizytowka tej firmy .... Nie polecam-odradzam prace w tej agencji pracy... Zwlaszcza jesli chodzi o telemarketing .... Pisze ta opinie, aby nikt nie popelnil bledu, jak ja popelnilem zatrudniajac sie w tej pozal sie Boze - firmie.

Zostaw opinię o Active Plus Sp.z o.o.,Teleresources Polska Sp.z o.o. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Active Plus Sp.z o.o.,Teleresources Polska Sp.z o.o.