Opinie o Sarius S.A. (wykreślona) w Toruń

Działalność firmy zakończona.

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Sarius S.A. (wykreślona). Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Sarius S.A. (wykreślona) na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sarius S.A. (wykreślona) w Toruń

Anita Nowy wpis

Niestety ale firma została wykreślona z rejestru KRS w październiku 2018 roku

wierzyciel Nowy wpis

Artur , kiedy oddasz mi kasę ?? nie bądz taki oddaj jak Sąd nakazał .... jak Tobie ktoś nie spłacał zobowiązań to wyzywałeś od (usunięte przez administratora)...a teraz sam tak postępujesz .... masz jaja oddaj hajc !

Wiktor Nowy wpis

Ja słyszałem, że Sarius ma opinię dobrego pracodawcy. Chyba konkurencja kogoś inspiruje do pisania bzdur!!

Komornik manczakow Nowy wpis

Biedny ten Manczak , ma wiecej juz wrogow w calej polsce , pewnie przemyka przez polske Auutem z ciemnymi szybami, bo na kazdej wiosce moze stac jeden z jego bylych PH , ktory chetnie by mu naplul w pysk,albo klient ktory zerwal z nim wspolprace , do tego dochodza jego wierzyciele ktorym wisi kase , co pokazuja w internecie gieldy wierzytelnosci, manczak nie placi swoich zobowiazan I jest juz na nim spora windykacja.... jego Malzonka tez juz ma dlugi Za osrodek jezdziecki Coval 48 Tys zl,sciga ja komornik windykator.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Sarius S.A. (wykreślona)? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
ciasteczko

No przecież wszystko można na początku ustalać i zmieniać, o ile pracodawcy na pracowniku zależy @pala. W kwestii samej firmy i zatrudnienia to nie może być źle, skoro są szkolenia i umowa o pracę.

gej

Manczak ma sam dlugi a innych nazywa zlodziejami jak ktos sie spoznia z FV zaplata w terminie : # oto dowody jest na liscie gieldy wierzytelnosci chca sprzedac jego dlugi : (usunięte przez administratora) wystarczy wpisac sarius lub manczak w wyszukiwarce o wyskakuje on i jego dlug! dosyc spory !

mieszko

nie wierzę że firma może takiego bana na kariere założyć że nie mogę potem w branży pracować przez okresl,ony czas w innej firmie. już prędzej może jest jakaś umowa o tajemnicach firmy i tajnosci pewnych danych i p[rocesów ale nie wierzę że jest zakładana jakakolwiek blokada na karierę zawodową przez Sarius

radek

o matko, chyba nie mogą takiego czegoś zrobić, żeby po odejściu od nich nie móg potm ileś czasu w ogóle prcowac w branży.. to tak jakby tym samym skazali Cię na bezorbocie.. no naprawde niepowazne to jest, nie chciabym się zatrudniać w takiej firmie.. ale może okaże to się tylko plotką, jak coś wiecie to piszcie.

postek

jeśli masz u mowę o wyłączności czy jak to tam się zwie to jakoś tak jest, ale w różnych firmach jest różnie, ja osobiście nie miałem jeszcze doświadczenia z Sarius. Ale też z chęcią się dowiem a jaką umowę zatrudniają i czy fajtycznie jest taka klauzula o tym wyłączeniu z branży na jakiś czas jak pisze banjoalol

john

dostaniesz seicento bez klimatyzacji, trasę najprawdopodobniej [usunięte przez moderatora] poprzez częstą rotację na stanowisku PH, do tego kilka razy dziennie Twój dyrektor będzie męczył Cię debilnymi smsami i zastraszał co to będzie jak nie wyrobisz absurdalnego limitu, będziesz odbijał się od klientów którzy mają dosyć braków na magazynie, żenującej obsługi i bezczelnej windykacji, ale ogólnie wszystko ok hehe

Witam, a może ktoś podpowie jak zapatrywać się na ofertę PH- LUBELSKIE? Czego można się spodziewać od strony finansowej, jakie auto, czy plany są do wykonania? Co się stało z poprzednim PH?

felek

chłopie wal do sądu o pieniądze i leć na wakacje za [usunięte przez moderatora] kasę

SylwekC

Witam wszystkich byłych i obecnych pracowników tej przefajnej firmy. Powiem Wam ciekawostkę, rok temu zwolniono mnie, jeszcze z Sariusa, Nie dostałem swojego weksla ani jednej marnej złotóweczki wynikającej z umowy lojalnościowej. Po prawie dwóch tygodniach wydzwaniania do [usunięte przez moderatora], dziś się dowiedziałem, że po prostu zapomnieli o mnie. I dopiero dziś jakiś tam prawnik mi go odeśle wraz z pismem przewodnim. Ha ha ha.

IO

Ogólnie praca nie jest zła robisz swoje i dostajesz za to kasę.. i niektóre dziewczyny są bardzo otwarte...heh

dawny PH Sarius
@IO

hej kolego!które dziewczyny masz na myśli? te poznane na wyjazdówce czy te na miejscu? może znam którąś z nich? chętnie popiszę o tych znajomościach:-)

Ludzie nie rozumie po co tam pracujecie,jeżeli jest tak żle jak piszecie to zróbcie z tym porządek a nie pieprzcie na okrągło

Bolo Kolo

Witam , co tam słychać w Bytowie tzn.konkretnie w Covalu czy Sariusie ?? skoro tak cisza tzn . że musiało się sporo zmienić albo marudy i płaczki wyleciały z pracy i zajęły się swoim życiem z braku czasu nic nie piszą ?? heh

aaaa nie powiem

Co do samochodów,to do floty należą skody octavie,roomstery,pandy i seicenta.P.H również jeżdżą dostawczakami (mastery i ducato) Auta mówią,że przyznają za obrót.Ale to nieprawda. Ważne,jak sie sam umiesz ustawic. Za kilometry prywatne płaci się kase,ale najpierw trzeba uzyskac zgode na to,by móc tym samochodem pojechac prywatnie. Dla mnie to totalny bezsens/ W firmie mi się ogólnie fajnie pracowało przez te pare lat.Ja tam [usunięte przez moderatora] bardzo lubie i złego słowa na niego nie powiem. pozdrawiam

Hej ,a jak nie ma netto w terminie to bez żadnej premi i na jaką kasę realnie można liczyc w tej firmie i na jaką furę????

giertych

Dobrze czytasz kolego na tych forach.Powiem Ci pokrótce jak jest, przynajmniej jak było. Podstawa ok. 1500 z groszem na rękę, za kilometry prywatne płacisz Ty (nie jest to tylko koszt paliwa), telefon- na dwoje babka wróżyła, jak za dużo wygadasz to bulisz. aha no i co najważniejsze premia. 2% od netto, zapłaconych w terminie, jeśli zrobisz 130 tys netto to masz furę do użytku własnego i 3 oczka od netto. Najlepiej daj se siana z tą robotą. Zyczę Ci jak najlepiej ale nie pchaj się tam. Paru chłopaków pracuje tam od killku lat i wytrzymują ale to naprawdę ewenementy. Wszystkich znam i bardzo ich lubię. Ciebie nie znam ale nigdy nie dostaniesz tej szansy jaką oni mieli. Pzdr

Hej.Aktualni PH w firmie Coval.Napiszcie coś więcej jaka jest specyfika pracy na tym stanowisku,jakie są zarobki(jaka podstawa na umowie i jak wygląda z premią)jakimi autami jeździcie i jak są rozliczane km ja z telefonem służbowym itp.Mam propozycję pracy w tej firmie i spore doświadczenie na tym stanowisku ,dlatego potrzebuję jak najwięcej informacji,z tego co piszą na forach to nie wiem czy jest sens marnowac czas w tej firmie.Pomóżcie.Pozdro

Zostaw merytoryczną opinię o Sarius S.A. (wykreślona) - Toruń

Sarius S.A. (wykreślona)