Staż w Oddziale PKO BP S.A.

Kędzierzyn-Koźle

Staż w Oddziale PKO BP S.A.

Opinie o Staż w Oddziale PKO BP S.A.

proksi

NIE POLECAM, (usunięte przez administratora), wyzysk i przestraszeni ludzie którzy nawet po zakończeniu pracy w tej firmie boją się wydawać jakiekolwiek opinie. Klienci liczyą sie tylko ci których można naciongąć na wysokokaloryczny produkt reszta traktowana jest jak intruzi' sprzedaż , sprzedaż....., plany ,plany......

Zachęcamy do dodawania komentarzy o firmie Staż w Oddziale PKO BP S.A. na naszym forum. Inni użytkownicy czekają na twoją wiedzę.

Zostaw opinię o Staż w Oddziale PKO BP S.A. - Kędzierzyn-Koźle

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Staż w Oddziale PKO BP S.A.