Kubiak Spolka Zoo

Opinie o Kubiak Spolka Zoo

Maksior

Myślę, że generalnie da się tutaj na spokojnie spędzić kilka lat, spółka jest doskonała i potrzebuje coraz to nowych pracowników, na coraz to ciekawsze stanowiska, generalnie uważam, że nie skłądać tutaj CV to po prostu zbrodnia i trzeba to robić już

lolek

Ta firma to porazka tu kazdy by drugiemu noz w plecy wsadzil sami konfidenci wiekszosc robi bo musi albo to szczyt osiagniec ta praca ale szef takich ludzi potrzebuje robic i nie narzekac zaklad [usunięte przez moderatora].

Zostaw opinię o Kubiak Spolka Zoo - Wrocław

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kubiak Spolka Zoo