Decathlon gliwice

Gliwice

Opinie o Decathlon gliwice

odchodzacy

ale sie przykro zrobilo rafalowi z formy, byl fajnym kolega ale kierownikiem......... teraz jest nowy kierownik fajna dziewczyna, szkoda ze musialem odejsc

odchodzacy

ale sie przykro zrobilo [usunięte przez moderatora] z formy, byl fajnym kolega ale kierownikiem......... teraz jest nowy kierownik fajna dziewczyna, szkoda ze musialem odejsc

sprzedawca/serwisant

witajcie, przeczytalem dwie opinie skrajne. pracuje wdecathlon od roku mialem efa i faktycznie w efa nic nie bylo o wynagrodzeniu ale dostalem w powrocie efa info o podwyzce i jestem z niej zadowolony. co do kierownikow to nie wszyscy sa ok ale teraz wkoncu dyrektor zrobil z paroma porzadek i jest znacznie lepiej.

Zostaw opinię o Decathlon gliwice - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Decathlon gliwice