Gimnazjum nr 54

Poznań

Opinie o Gimnazjum nr 54

kto obecnie pracuje jako nauczyciel w gimnazjum nr 54 w Poznaniu? jaką pensje może tam dostać nauczyciel? czy nauczyciel może pracować na pół etatu?

Ilona

Nie przesadzaj kolego, policja u mnie na osiedlu jest kilka razy w tygodniu ale to nie znaczy ,że mieszkam, gdześ gdzie jest niebezpiecznie. Szkoła jest bezpieczna. Poza tym, sport na najwyzszym poziomie i super trenerzy.

manus

Nie jest najlepsza często się zmieniają się tam nauczyciele i często jest tam policja.

Zostaw opinię o Gimnazjum nr 54 - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gimnazjum nr 54