Żłobko-przedszkole językowo-artystyczne Akademia Smart Start

Wrocław

Opinie o Żłobko-przedszkole językowo-artystyczne Akademia Smart Start

Ala

Witam, czy Żłobko-przedszkole językowo-artystyczne Akademia Smart Start prowadzi obecnie rekrutację na nauczycieli?

mamusia

Polecam placówke w Radomierzycach!!!

ilona

Dzień dobry. Moja córeczka od 2 lat uczęszcza do przedszkola .Jestesmy bardzo ZADOWOLONE!!!! Jest super,nie moge niczego złego na temat pracy pan powiedziec. Osoby które chca byc anonimowe nie sa szczere w swoich wypowiedziach skoro nie chca ujawnic swoich danych. Serdecznie pozdrawiam( usunięte przez administratora )

Beata

Witam jeśli Państwa opinia jest prawdziwa, proszę podpisać się z imienia i nazwiska. W przeciwnym razie przytoczone zarzuty są oszczerstwem i pomówieniem i łatwo je obalić. Od początku istnienia placówki pracuje stała kadra, posiadająca wykształcenie wyższe pedagogiczne, a wraz z rozwojem firmy dołączają nowe wykształcone nauczycielki. Jeżeli Pan/Pani ma odwagę nie chować się pod pseudonimem "gość" i podtrzymuje przytoczone zarzuty, proszę się ujawnić! Pozdrawiam ( usunięte przez administratora )

Klaudia

Muszę się z Panią zgodzić! Zabralam stamtąd syna czym prędzej, teraz uczęszcza do [usunięte przez moderatora] i jestem zachwycona i co najwazniejsze syn również. Pozdrawiam.

Zostaw opinię o Żłobko-przedszkole językowo-artystyczne Akademia Smart Start - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Żłobko-przedszkole językowo-artystyczne Akademia Smart Start