MANEKIN

Chodecz

Opinie o MANEKIN

Anitka

Gastro jak gastro zapiernicz od rana do nocy ale umowa jest płacą na czas wolne dają i są dobre napiwki

Gość

Pracowalam w tej firmie i powiem jedno na poczatku super potem nerwy stres i wyzysk czlowieka przez czlowieka brak wolnego praca po 12-14 h bez wolnego przez dobry tydzien albo i dluzej jesli chodzi o zarobki to super przy takiej ilosci godzin to calkiem niezle wychodzilo sie ale nie polecam tam pracy natomiast jako restauracje jak najbardziej :-)

Uważasz, że świat powinien dowiedzieć się więcej o firmie MANEKIN? W takim razie zapraszamy do komentowania na naszym forum.

Zostaw opinię o MANEKIN - Chodecz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MANEKIN