Agencja Hostessima

Kielce

Opinie o Agencja Hostessima

Klaudia

Nie wypłacają pieniędzy,po 10 dniach wraz z koleżanka miałyśmy otrzymać wynagrodzenie,minęło już 25 dni i nadal nic,pisze do pani która wysłała nas na zlecenie a ona albo nie odpisuje na wiadomości albo twierdzi,ze musi zapytać się księgowej bo ona nie robi przelewów.Uwazajcie dziewczyny chyba,ze chcecie stać za darmochę,nie dość,ze musiałyśmy dojechać do miejsca pracy na własny koszt( wcale nie tak krótko) to nawet nie otrzymałyśmy pieniędzy.Firma kompletnie nie odpowiedzialna i nie profesjonalna jak najszybciej powinni coś z tym zrobić,bo jest to oszustwo w stosunku do młodych dziewczyn.

Agnieszka

Widzę, że nikt nie odniósł się do mojego wcześniejszego pytania. Może ktoś odnieść się do kwestii wynagrodzenia wypłacanego przez Agencję Hostessima? Czy faktycznie wypłata nie jest realizowana w stałych odstępach czasu? Jak obecnie wygląda możliwość rekrutacji na nowe projekty?

Agnieszka

@Milena129 czyli wynagrodzenie za każda pracę było po 7 tygodniach - w związku z czym to nie były wynagrodzenia miesięczne, tylko "za projekt"? To ciekawe rozwiazanie, czy w praktyce dobrze Ci się z nim funkcjonowało? Nadal współpracujesz z Agencja Hostessima?

Milena129

Ja ogólnie polecam, często stałam u nich na degustacjach ( termin płatności długi bo 7 tygodni) ale akcji było dużo, więc tylko na pierwszą wypłatę czekałam długo póżniej już sukcesywnie. Dodatkowo bardzo fajne panię, zawsze odbierają, i na FB można pisac o kazdej porze, nigdy nie zosatłam bez odpowiedzi.

Agnieszka

Pracodawca ma prawo do stworzenia takiego zapisu @wieloletnia hostessa i modelka, od podpisującego umowę zależy, czy się na to zgadza, czy nie. Oprócz umowy na pewno innych interesują też godziny pracy czy zadowolenie z otrzymanego wynagrodzenia.

wieloletnia hostessa i modelka

Mnie bardzo zastanawia ich umowa. Jest mocno stronnicza - zapiski są tylko co do obowiązków i kar dla hostessy czy modelki ale już Zleceniodawca może sobie odwoływać kiedy chce i bez żadnej rekompensaty. Do tego jeżeli Klient będzie chciał z nami współpracować to możemy zrobić to tylko i wyłącznie za pośrednictwem agencji. W umowie jest punkt gdzie grożą karą 2000 zł (kiedyś było 10 000 zł), gdy będziemy pracować bezpośrednio dla Klienta - zabronione jest to przez okres 2 lat!

wed

Hej, ale wiecie jakich średnich zarobków można się teraz spodziewać? Podobno jest szansa na odpowiednie premie do podstawy

Pati

Ja pracuje na zleceniach od Hostessimy od dwóch lat, i stawki są różne np. na degustacjach mam 10 zł netto, targi 15 zł netto, bankiety 25 zł netto. Więc rozbierzność jest duża, ale to zależy od akcji. Przecież nikt nie zmusza nikogo do pracy na degustacjach, zawsze dzwonią i pytają czy mi odpowiada stawka za konkretną akcję, jak mi pasuje biorę jak nie, to rezygnuje. Ale wiem że kierują się zasadą, jak hostessa się sprawdza to zawsze mozna liczyć na wyższa stawkę.

kammma

kasa przy stalej wspolprac wyzsza. ja mam zawsze na czas a dostaje zlecenia od 1,5 raku. duzo pracy daja tylko trzeba byc w porzadku. ulotki, targi, bankiety takie do tej pory mialam zleenia od nich. pieniadze, od 10zl/h na reke do 25zł najwiecej mialam. platnosc max do 3 tyg po zleceniu, ale czasami maja nawet do 5 tyg ( kolezanki tak mialy, co u nich staly na degustacji kielbasy jak staly, podejrzewam ze ich klient pozniej placil). no nie wiem, nie spotkalam sie z takimi zachowaniami o jakich piszecie. ja polecam, jak ktos chce sobie dorobic. srednio zarabiami 500-600 zl w miesiacu przez nich (a najwiecej 1350 z 2 bankietami), jak dla mnie to ok jest.

reme23

generalnie ok

wściekła

Nie polecam !!! Od dwóch tygodni codziennie dzwonie do agencji, a pani mnie przekonuje, że pieniądze wpłyną jutro, zastanawiam się czy w ogóle kiedykolwiek będą na koncie. Ile można zwlekać? Wspomnę, że agencja nie miała do mnie zastrzeżeń.

zenada!!!(usunięte przez administratora)odradzam

Roksana

Bardzo miło wspominam współpracę z tą agencją jako hostessa. Pracownicy odpowiadają na każde zapytanie i wątpliwość ;) Pieniążki otrzymałam zgodnie ze wcześniejszymi ustaleniami. Osobiście polecam :)

Basia

Kto nie współpracował niech nic nie pisze, łatwo hejtować wszystkich i wszystko. Kontakt z pracownikami bardzo dobry, pieniądze w ustalonym terminie i ciekawe zlecenia.Jeżeli robicie co do was należy to pieniądze na pewno są w terminie. moja ocena: Bardzo Dobra i uczciwie POLECAM

klaudia0090

Hmmm rzekoma agencja "Hostissima" ma bardzo złą opinię na rynku. Nie wypłacają pieniędzy, (usunięte przez moderatora),. Mi za caly miesiąc pracy na promocji nie wypłacili pieniędzy a pani (usunięte przez moderatora),, nie odbiera telefonów. Żenada...Można się nieźle na nich przejechać. Ostrzegam inne dziewczyny.

IMA

Hehe, 2 opinie tego samego dnia w ciągu 15 minut... WCALE nie widać, że pisała je jedna i ta sama osoba :) I to najprawdopodobniej pracownik tej agencji. Może powinni się przebranżowić i świadczyć usługi w zakresie PR albo marketingu szeptanego?:))

daria2

Bardzo częste zlecenia, firma konkretna, bardzo miły kontakt z pracownikami firmy. Ciekawe i dobrze płatne zlecenia, można sobie dorobić na bankietach lub targach, do tego kilka razy byłam na zleceniach rozdawania gadżetów. Płacą zawsze w terminie i można zarobić premię, mi się udało :)).(usunięte przez moderatora),(właścicielka lub współwłaścicielka, nie wiem dokładnie) powiedziała, że to za bardzo dobrą pracę i że jest zadowolona ze mnie dlatego dorzuca premię uznaniowa. Z tego co wiem, tylko dziewczyny, którym się nie chce pracować najgorzej na tym wychodzą, ja tam wiem co znaczy zlecenie i obowiązki i jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Hostessimą.

kassssiass

Nieźle się z nimi współpracuje. Dają dużo zleceń, płacą w terminie. Zawsze są mili no chyba, że dziewczyny lecą w kulki... a bywa tak, że są chamskie, obijają się i jeszcze mają pretensje jak im ktoś uwagę zwróci. Ale słyszałam, że kilka dziewczyn już wypadło ze zleceń za spóźnienia, pogaduchy z chłopakiem jednej z lasek na promocji (chłopak stał z nią 2 godziny, a ona zamiast pracować cały czas z nim rozmawiała). No i wywalili ją i bardzo szybko zmieniła ją nowa dziewczyna. Moim zdaniem, jak się jest w porządku i się pracuje to i oni są zawsze w porządku. Polecam wszystkim, bo z nimi już na prawdę długo współpracuję.

Zostaw opinię o Agencja Hostessima - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Hostessima