Residence

Opinie o Residence

Helena

Posiadasz najnowsze informacje dotyczące nowych miejsc pracy w firmie Residence, a może jesteś obecnie pracownikiem tej firmy? Zachęcam Cię do napisania świeżej opinii w temacie tego pracodawcy, chętnie poznamy obecną kondycje tej firmy oraz kwestie związane benefitami i dodatkami do płacy. Zapraszam was do nowych wpisów, nowe komentarze będą bardzo pomocne dla innych osób!

Jakim pracodawcą jest Residence? Jak wyglądają warunki zatrudnienia w firmie? Czy osoby w niej pracujące mogą liczyć na jakieś pozapłacowe benefity?

M.M

Tak najlepiej jakby za darmo pracowały. A wymagania duże. Tragedia nie polecam

dongi

pokojowe to nie oszukujmy się - zazwyczaj kobiety jednak zza naszej wschodniej granicy. Takie którym pasuje najniższa krajowa. Wiele takich Polek raczej nie znajdziesz

Wszystko poukładane i na swoim miejscu, więcej takich hoteli.

Zostaw opinię o Residence - Rewal

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Residence