WOOL-MED

Poznań

Opinie o WOOL-MED

kaja

nie zawsze natrafi sie na dobra jakość, ja nie jetm zwolennicza zamawiania przez net, ale zawsze możesz zareklamowac pordukt

Firma Wool Med jest nieodpowiedzialna , zakupiłam kiedyś u nich pościel na raty , ale w ciągu 7 dni odstąpiłam od umowy , ponieważ pościel nie zachowywała się tak jak na prezentacji , wełna fruwała mi po całym mieszkaniu i strasznie się gnoitła, pościel odesłałam a firma nie zawiadomiła banku i teraz mnie ściga komornik za coś czego nie mam . Pościel zabrali a ja muszę płacić słono . Nie polecam w żadnym wypadku tej firmy .

berg

czy wiecie może co to za firma?

Zostaw opinię o WOOL-MED - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WOOL-MED